• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

0506 023 2907 HATAY EVREN DÜRÜMCÜSÜ RAMAZAN USTA

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
431 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ramazan usta
  • ADRES: 05060232907 HATAY DÜRÜMCÜSÜ RAMAZAN USTA
  • TELEFON: 0 (506) 023 2907
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

İyi bir Dürümcü arıyorsanız Hatay Dürümcüsü Bağcılar özenle seçilmiş menülerin hazırlandığı mutfağı ile lezzetli yemekler ve ? güler yüzlü servisi ile sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Hatay Dürümcüsü Bağcılar ; nezih ortamı, kaliteli ve leziz yemekleri ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç ve ilke edinmiştir. İstanbul, Bağcılar bölgesinde bulunan işletmemiz misafirlerine sıcak atmosferli ve keyifli bir yemek mekan ortamı sunmaktadır.

İşletmemiz farklı sunum ve hizmet anlayışıyla oluşturduğu konsept ile siz damak tadına düşkün misafirlerimize kalitemizden ödün vermeden iyi bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir.

Hatay Dürümcüsü Bağcılar , Restoran sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla Dürümcü denince ilk akla gelen olmayı ve müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedeflemektedir.

Yemeklerimiz her zaman taze, leziz, sağlıklı ve hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanarak güler yüzlü personelimizin hızlı servisi ile siz misafirlerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Hatay Dürümcüsü Bağcılar , Mekan Lokasyonu, en yakın, Yol Tarifi için haritayı tıklatarak bilgi alabilirsiniz.

İşletmemiz, mekanımız, hizmetlerimiz ve mönü hakkında bizi arayıp detaylı bilgiler alabilirsiniz.

İşletmemiz hakkında BizPoint profilimizden puan verebilir, yorumlar yazabilir ve video yorumlar ekleyebilirsiniz.

@HatayDürümcüsüBağcılar

Yayınlanma ve Güncelleme Tarihi: 2020

Kategori: Hatay Dürümcüsü Bağcılar Dürümcü İstanbul, Hatay Dürümcüsü Bağcılar Dürümcü, Hatay Dürümcüsü Bağcılar Bağcılar, Hatay Dürümcüsü Bağcılar İstanbul, Bağcılar En İyi Dürümcü, Dürümcü Bağcılar, Bağcılar Dürümcü, Dürümcü İstanbul, Bağcılar En Yakın Dürümcü, İstanbul Dürümcü, Hatay Dürümcüsü Bağcılar Restaurant, İstanbul Dürümcü Yemek Mekanları, Bağcılar Dürümcü Yemek Mekanları, Dürümcü Mutfağı, Dürüm Restoranı, Dürüm Restoranı Bağcılar, Yakınımdaki Dürümcü, Yakınımdaki Dürüm Restoranı, Dürüm Nerede Yenir, En Yakın Dürümcü, En İyi Dürümcü

Hizmet: Dürüm Restoran, Dürüm Restaurants, Dürüm Restaurant, Dürüm Restorant, Dürümcü Mekanlar

Tema: Yemek nerede yenir, En Yakın Yemek Yerleri, İstanbul Yemek Mekanları, Bağcılar Yemek Mekanları, Bağcılar Restaurant, Yakınımdaki Restoran

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.