• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

0535 602 61 63 KIRIKHAN BOYACI ZEKERİYA USTA

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
52 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ZEKERİYA USTA
  • ADRES: BOYACI ZEKERİYA KIRIKHAN EV İŞYERİ BOYACI USTASI (0535) 602 61 63 HATAY BOYACI ZEKERİYA USTA
  • TELEFON: 0 (535) 602 6163
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kırıkhan Boyacı Ustası 0535 602 61 63 Arayın profesyonel boyacı Arıyorsanız Biz yaklaşık 20 yıldır boya badana alçı sıva uygulama işi yapıyoruz çekirdekten yetişme usta ekibiyiz evinizi ofisinizi veya boyanacak tüm mekanlarda boya işinizi işin uzmanı gerçek ustalara yaptırmış olacaksınız arada ikinci şahıslar olmadığından hem ekonomik hemde profesyonel ustalar iş yaptırmış olacaksınız.

Hatay Kırıkhan Boyacı . Tam zamanında teslim edilir işini bizden ücretsiz keşif talep ettiğinizde gelip yerinde keşif ve fiyatlandırma yapıyoruz belirlediğiniz günde iş başı yapıyoruz ve en kısa sürede işinizi size teslim ediyoruz.

Hatay Kırıkhan ev boyama ustası 1 Günde boya Olur mu ? bizi keşif için çağırdığınızda gelip yerinde inceleme yaptığımızda eğer boyanacak mekan da büyük ölçekte alçı kabarma yok ise 1 günde bitecek gibi ise Kalabalık usta ekibimiz ile evinizi iş yerinizi 1 günde bitirip size teslim ediyoruz.

Kırıkhan Boyacı ekibi Nasıl Çalışıyoruz.
Kırıkhan Boya badana Ustası İşe başlanacağı zaman ustalarımız ile sabah erkenden geliyoruz boya işine başlamadan önce ev eşlyalı ise evdeki tüm Eşyaları dikkatli titiz bir şekilde bulundukları odada orta bir yerde toplayıp Naylon örtü ile kaplıyoruz. resimdeki gibi.

Kırıkhan Boya Badana Ustası .Ekibi Eşyaları Kapladıktan Sonra yerleri’de aynı şekilde önce parke süpürgelikleri bantlıyoruz daha sonra yerlere pratik branda ile kaplıyoruz .

İstanbul Hatay Kırıkhan Boyacı Ustaları . Eşyalar ve yerler kaplama işi bittiğinde ustalarımızdan biri hemen duvarlarda çatlama çivi delikler var ise hemen bunlara profesyonel alçı uygulaması yapar. tamir olan yerler en az 3 kat alçı uygulaması yapılıp kurumaya bırakllır kuruduktan sonra sırası ile zımpara ve astar uygulanır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.