• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

3MEKSAN KALIP VE PLASTİK A.Ş

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
565 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Şükrü Emeksizoğlu
  • ADRES: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İpkas Sanayi Sitesi 1B Blok No:42 Başakşehir-İstanbul/TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 (212) 925 0061
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

3MEKSAN KALIP VE PLASTİK A.Ş olarak plastik şişirme kalıp sektöründeki 35 yıllık bilgi birikimimiz ve deneyimimizle siz değerli müşterilerimize, profesyonel üretim ve tasarım ekibimiz ile birlikte hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. 1200 m² kapalı alana sahip olan fabrikamızda siz değerli müşterilerimize plastik şişirme kalıpları imalatı yapmaktayız.
Fabrikamıza kalıp üretimi için gelen sertifikalı ve ultrasonic çatlak kontrol testi yapılmış hammaddelerin tamamı lisanslı 3D tasarım programları ile üretimini gerçekleştirmek istediğiniz kalıp modeline uygun şekilde tasarlanarak siz değerli müşterilerimizin onayına müteakip üretime alınmaktadır.
Üretimin tamamı profesyonel ve sürdürülebilir kalite anlayışını benimsemiş mühendis ve teknisyen ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Yeniliğe açık ve AR&GE çalışmalarına önem veren ekiplerimiz, müşterilerimiz ile de koordine olarak üretimi yapılan plastik şişirme kalıplarını en hızlı şekilde üretmektedir.
Yurt içi ve Yurt dışı fuarlar ile plastik şişirme kalıpları sektöründeki pazarını büyütmek firmamızın en önemli amaçlarındandır. Bu bağlamda uluslararası plastik ihtisas fuarlarına katılarak plastik şişirme kalıplarımızı dünyaya sergilemekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.