• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

A1 Yerinizde İngilizce Eğitim Danışmanlık

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
100 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tarkan Acar
  • ADRES: Osmanağa Mah. Kuşdili Cad. 18/122 Sevimli İşhanı /kadıköy- İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 418 3096
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

350 TL 16 saat Yerinizde İngilizce Eğitimi

Firmamın 2007 yılında İngilizce eğitimi vermek amacı ile kurulmuştur. Dil eğitimi almak için bulundukları yerden ayrılma fırsat bulamayan kişi veya gruplar için kendi yerlerinde dil eğitimi verir. İyi bir eğitim politikasına sahip olma amacı ile birlikte iyi bir fiyat politikasına da sahip kurumumuz sizinle birlikte çalışma arzusundadır.

GİRİŞ

Kendinize uygun saatlerde ihtiyacınıza göre İngilizce

Bulunduğunuz yerde alacak olduğunuz eğitim size çalışma ve sosyal saatler ile ilgili zaman kazancı sağlar. İstediğiniz saatlerde ve günlerde alacağınız eğitim iş veya okul programınıza göre düzenlenir.

PROGRAM

Haftada 4 saatten oluşan program 4 hafta içinde 16 saati tamamlayarak 1 dönem olarak anılır.

AMAÇ

Dil eğitimlerinde iki temel amaçtan biri sınıf geçme diğeri ise temel dil eğitime sahip olmaktır. Bu alan içinde karşınızdakini anlama cevap verebilme yazabilme ve okuyabilme becerilerine sahip olmak dışında mevcut orta veya iyi durumdaki dil bilginizi bir sonraki seviyeye taşıma amacı ile birlikte de düşünülebilir. Bugün dil bilginizin yetersiz olması sonucu değerlendiremediğiniz bir teklif takip eden aylar içinde tekrar karşınıza çıkabilir.

SEVİYE BELİRLEME

Öğretmenle geçirdiğiniz ilk iki saatin sonunda karşılıklı olarak sağlıklı bir seviye tespitine sahip olursunuz. Bu tespit içinde geçmişte kalan bilgilerin miktarı ve hatırlanma hızı yanında kendinizi derse ne kadar verebildiğin veya İngilizce”â„¢^yi gerçekten öğrenmeye ne kadar hazır olduğunuz bilgisine de sahip olursunuz

MALİYET

Herhangi bir eğitim için ödenen ücretler başlangıçta bir masraf gibi görünse de yapılan bu masraf kullanılması planlanan alanda bir süre sonra kendisini bir yatırım aracı haline getirir. Yabancı dil konusunda yapılan yatırımlar kendisini çoğunlukla çok kısa bir süre içinde eğitim farkından kaynaklanan bir maaş ve kariyer farkı olarak ortaya çıkar.

temel konuşma becerisi

not yükseltme

geliştirme

Bireysel

Bireysel ve grup İngilizce eğitimleri haftanın daha önce daha belirlenmiş iki ayrı gününde ikişer saatten oluşan 4 haftalık programlardır.

Öğrenciler için

Başlangıç orta ve ileri seviye öğrenciler için her 16 saatlik süreç bir grup ders olarak düşünülür Bir grup içinde amaçlanan not yükseltme programları uygulanır. Bu programda geriye donuk dersler gözden geçirilir. Öğrencinin okuldaki dersleri sırasında kendisini motive etmesini sağlayarak müfredat önüne geçilir ve kendi dersini takip edebilme durumuma getirilerek bırakılır. Gerektiği hallerde ailesi ve ders öğretmeni ile işbirliği sağlanarak sorunun detaylı çözümü yoluna gidilir.

Yetişkinler için

Kişiye özel programların diğer üstünlüğü konuşma dinleme yazma ve okuma becerileri içinde en çok ihtiyaç duyduğunuz bölüm üzerinde yoğunlaşarak sürdürülen bir program içine girersiniz. Söz konusu bu dört bölümü eşit oranlarda almanıza gerek kalmamaktadır. Bu bireysel programlar içinde isteğe bağlı olarak öğrencinin kendisini İngilizce”â„¢de eksik hissettiği alanlarda güçlendirilmesi amaçlanır. Belirgin bir seviye farkı kendini ancak 4. Grup (her grup 16 saat) dersten sonra gösterir. Alınması gereken eğitim süresinin ilk yarısı içinde bilgi aktarımı ikinci yarısı içinde aktarılan bilginin kullanılması öğretilir.

Grup Dersleri

İş yerinizde aynı İngilizce eğitim seviyesine sahip mesai arkadaşlarınızdan bir sınıf oluşturularak yapılan derslerdir. Katılımcılar dersleri kendi çalışma programlarına uygun saatlerde alırlar. İşyeriniz bünyesinde haftanın belirlenmiş gün ve saatlerinde yapılan bu derslerde dili mesleki alanda kullanabilme ile birlikte yazışma ve sunum hazırlama becerisine sahip hale getirmek amaçlanır. Programdan verim alınabilmesi için haftada 4 saatten oluşan 4 haftalık yani toplam 16 saatlik (1 dönem) programın en az 3 veya 4 dönem uygulanması gerekir.

Geliştirme

Mevcut İngilizce bilginizi bir üst seviyeye taşıma amacındaki öğrenciler için tavsiye edilir. Bu seviyedeki öğrenci eğitimleri kelime bilgisi deyimler etkili konuşma hızlı okuyabilme haber ve filmleri anlayabilme yorumlayabilme doküman edinme yazılı/sözlü kaynak ve sunum oluşturabilme içerir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.