• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Ada Cam San. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
180 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İbrahim Vural
  • ADRES: Tuzla Deri San. Org. Bölgesi Desbas Yani Y-19/a Parsel
  • TELEFON: 0 (216) 394 9183
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Günümüzde hızla değişen ve gelişen sektörde, teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerle beraber firmamızda bu alanda yerini almakta ve hızla büyümektedir.

ARMASSGLASS, İstanbul Anadolu Yakası Tuzla bölgesinde 2000m2 kapalı alanda cam işleme konusunda mevcut ekipman, makine parkuru ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Yüksek teknoloji eseri, üstün kaliteye sahip cam ürünleri ile otomotiv endüstrisine, inşaat, denizcilik ve demiryolları sektörüne 20 yıldır hizmet vermektedir.

ARMASSGLASS, cam işleme konusunda oldukça iddialı ve bir o kadar da başarılı projelere imza atmış bulunmaktadır.
Polikarbonat teknolojisi ile kurşun geçirmez cam imalatı, inşaat ve yat camları (marine) üretimini gerçekleştirmektedir.İç ve
dış piyasada müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan Armassglass, uluslararası pazarda da önemli bir yere sahiptir.

ARMASSGLASS, tüm yaşam alanlarınızda yüksek teknolojiye sahip camlar sunarak, güvenliğinizi ve konforunuzu sağlamaktadır.
Hedefimiz Ar-Ge çalışmalarımızla önümüzdeki dönemlerde yeni teknolojileri hizmetinize sunmak ve bu doğrultuda hizmet anlayışını en üst düzeyde karşılamaktır.

ARMASSGLASS, projelerinizdeki cam detaylarının içeriği ne olursa olsun kalitesiyle, sektöre ait bilgi ve tecrübesiyle, uzman kadrosuyla ve yüksek teknolojisi ile cevap vermeye hazırdır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.