• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Albo Isı Group

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
98 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Albo Isı
  • ADRES: Ali Nihat Tarlan Cad. Sonbahar Sok. No:18/a İçerenköy
  • TELEFON: 0 (216) 574 4771
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Albo Isı Group olarak 1 Haziran 2005 tarihinde hizmete girmiş bulunmaktadır..

Bu süreçte Pansa Panel Radyatör ve Albo Havlu Radyatör Türkiye Genel Dağıtıcılığının yanında KAS Vana Grubu Ana Dağıtıcı Bayiliğini bünyemize katmış bulunmaktayız.
Türkiye’de Ankara – İzmir – Kayseri – Konya – Kütahya – Samsun – Trabzon – Erzurum Gaziantep – Malatya – Diyarbakır ve Van illerinde Bölge Bayilerimiz hizmet sunmaktadırlar.

Türkiye genelinde yaygınlaşan Doğalgazın dağılımını dikkate alarak bünyemizde ısı market oluşturarak bayilerimize dürüst satış, kaliteli hizmet sloganıyla daha güvenli çalışmalarını başarmış bulunmaktayız.

Bu nedenle kombi ve radyatörde uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmak için Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Buderus, Eca, Ferroli, Viessmann, Protherm, Termo Teknik, Ariston, Bosch, Sanica gibi birçok markanın ürün satışını yapmaktayız.

Sektöre hızlı bir giriş yapan Albo Isı Group, ilk olarak DTK dergisinde reklam ve yazılarına başlamıştır. Sektördeki 3000 adet kalite düzeyi en yüksekte olan firmalarla irtibata geçerek hizmet anlayışını aktarmıştır. Dağıtımını yaptığımız ürünlerde garanti ve satış sonrası hizmette son kullanıcıyla direkt irtibata geçerek bayilerin yaşamış oldukları sıkıntıları ortadan kaldırarak hizmet anlayışına yeni bir ilk sunmuştur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.