• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
226 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Altın Çilingir
  • ADRES: Demirkapı Mah. 1700. Sok. 5 Bağcılar 34550, İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 651 6161
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 00:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Altın Çilingir 1990 yılından beri faaliyet gösteren profesyonel bir çilingirlik firmasıdır. 7 Gün 24 Saat İstanbul’un Tüm Bölgesine Hizmet Sağlayan Tek Firmadır. Kurulduğu günden beri istanbulun bütün semtlerine hizmet sunan Altın çilingir, siz değerli müşterilerimize en hesaplı çözümleri sunar. Birçok marka ile çalışan ve bütün kilit sistemlerinin montajını yapan Altın çilingir, her keseye uygun, amacınıza uygun alternatifler sunar. Motorlu servis elemanları sayesinde trafiğin yoğun olduğu saatlerde bile en geç 20 dakika içerisinde hizmet sunar.

Altın çilingirden almış olduğunuz çilingirlik hizmetinin profesyonel kişiler tarafından sağlandığından emin olabilirsiniz. Altın çilingir, Çilingirlik mesleğini ek gelir kaynağı olarak gören, farklı meslek gruplarına mensup kişilerden farklı olarak, kilitlerinizi kapılarınıza zarar vermeden açar ve sizi ekstra masraftan korur.
Çilingirler ve anahtarcılar odasına kaydı bulunmayan, başka meslekleri icra edip çilingirliği boş zamanlarında yapan ve ek gelir kaynağı olarak gören kişi ve işletmelere itibar etmeyiniz, çünkü çilingirlik profesyonel bir meslektir.
Hizmet Tanımı
Kaybolan, kırılan yada çalınan anahtarlar nedeni ile kapalı kalan; oto, bina, kasa kapılarına çilingir hizmeti veren ve bunu yedi yirmi dört kesintisiz yapan firmamız, çeşidi ve özellikleri ne olursa olsun her türlü kilit sistemini kısa sürede başarı ile açmaktadır. Bunu yaparken de anahtar sistemlerine en küçük bir hasar yada zarar vermemektedir. Acil Çilingir Çağrısında bulunan kişi şehrin neresinde olursa olsun geri dönüşüm yapıyoruz.

Kapı açma, kilit değiştirme, araba anahtarı kopyalama, anahtar kopyalama, kasa açma, arşiv dolapları açma, barel tamir ve montajı, topuzlu kilit montajı ve tamiri, tuzaklı kilit montajı ve tamiri, kapı hidroliği montajı ve tamiri, emniyet kelepçesi montajı, Mul-T-Lock kilit montajı ve tamiri, Immobilizer anahtar kopyalama, elektronik kilit montajı ve tamiri, şifreli geçiş sistemleri montaj ve tamir hizmetleri verilmektedir.

BAĞCILAR BATIŞEHİR’İN ÖZEL ANAHTARCISI VE ÇİLİNGİRİ 7/24 HİZMET. BAĞCILAR ACİL ÇİLİNGİR, 20 DAKİKADA KAPINIZDA ! HEMEN ARAYIN !
Arama Terimleri: 7/24 Çilingir, Anahtar Kopyalama, Kapı Açma, Acil Çilingir, 7/24 Anahtarcı, Haftasonu Açık Çilingir

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.