• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Anabilim Eğitim Kurumları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
177 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: K.O
  • ADRES: Şenol Güneş Bulvarı İkbal Cad. Kahraman Sok. No:1 Çamlık İstanbul / Ataşehir
  • TELEFON: 0 (216) 526 3232
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Anabilim Eğitim Kurumları, çeyrek yüzyıldır eğitim sektörüne en iyiyi, en doğruyu vermeye çalışıyor. Butik hizmet anlayışıyla çalışan okulumuz, anaokulundan liseye kadar, üniversite öncesi eğitimin tüm yelpazesine hitap ediyor.
Anabilim Eğitim Kurumları; akademik başarı sahibi, sanatsal ve sportif becerileri gelişmiş, bir spor branşına ve bir müzik enstrümanına hâkim, kültürel faaliyetlere ilgi duyan, en az iki yabancı dili etkin bir şekilde kullanabilen, çevresinde olup bitenlere sorgulayıcı gözle bakabilen, Atatürk ilkelerini derinden hisseden öğrenciler yetiştirmeyi amaç olarak belirlemiştir.

Okulumuz, eğitime gönül vermiş, her biri alanında lisans ve yüksek lisans eğitimi almış üç kişilik profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir. Bu ekibe; Avrupa Birliği uyum süreci ve etkinlik temelli eğitimlerden sorumlu Prof. Dr. Ata Tezbaşaran, ölçme ve değerlendirme sisteminin organizasyonunda Dr. Özgür Şimşek, üstün yetenekli ve normal düzeydeki çocuklar için geliştirdiği programlarla ünü ülke çapını aşmış Doç. Dr. Uğur Sak ve rehberlik birimlerinin yapılandırılmasında Yrd. Doç. Dr. Oktay Aydın gibi akademisyenler destek vermektedir.

Türk sporuna ciddi bir kaynak yaratma iddiasıyla açılan ve ilk günden bu yana önemli sportif başarılara imza atan Anabilim Spor Kulübü, ”ËœAnaokulundan üniversiteye kariyer yönetimi”â„¢ felsefesiyle çalışan Anabilim Kariyer Akademisi, Anabilim Eğitim Kurumları”â„¢nı sektörde farklılaştıran diğer önemli değerler olarak dikkat çekiyor.

Kronoloji
1987 Anabilim Eğitim Kurumları, 1987-1988 eğitim ve öğretim yılında ortaokul ve bir kısım derslerin öğretimini yabancı dille yapan lise olarak çalışmalarına başladı.
1997 Suadiye’de Anabilim İlköğretim Okulu ve Ana Sınıfı hizmet vermeye başladı.
2008 Anasınıfı, ilköğretim ve Anadolu lisesini bir araya getiren Ataşehir Kampüsü hizmete girdi. Suadiye Anaokulu açıldı.
2009 Ataşehir Anaokulu açıldı. Anabilim Spor Kulübü faaliyete başladı.
2010 Çekmeköy Anaokulu açıldı. Anabilim Kariyer Akademisi çalışmalarına başladı.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.