• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Arpon – Endüstriyel Pompa ve Dozaj Sistemleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
182 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Haluk Tortop
  • ADRES: Prof. Ali Nihat Tarlan Cad. Kutay Han No:103 Kat:4 D:10 34752 İçerenköy
  • TELEFON: 0 (216) 469 4892
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Arpon; güvenilir ve konusunda uzman kadrosu ile endüstriyel, arıtma, HVAC, domestik uygulamalar için pompa çözümleri konusunda faaliyet gösteren, kendi kategorisinde geniş ürün gamına sahip bir kuruluştur.

Geniş ürün yelpazesindeki endüstriyel ekipmanların teminiyle ve proses uygulamalarına yönelik mühendislik hizmetleriyle, bina ve konut sektöründe; özellikle de endüstriyel tesislerde çeşitli sıvıların transfer uygulamalarında, farklı sektörlerdeki müşterilerimizin farklı ihtiyaç, istek ve problemlerini derinlemesine anlayarak onlara uygun ve hızlı bir şekilde doğru uygulamalar sunmayı amaçlamaktadır.

Grundfos, Verder, Wangen, Rotan, Fybroc, Hydra Cell, Micon, OBL gibi dünyaca ünlü lider pompa üreticilerinin Türkiye satış ve servisini mühendislik hizmetleri ile birleştirerek müşterilerinin çözüm ortağı olmayı başarıyla sürdürmektedir. Firmamızın kısa zamanda kaydettiği büyüme trendini müşterilerimizle sağladığımız uzun soluklu yakın iletişime ve müşterilerimize çözüm ortağı olmaya borçluyuz.

Misyonumuz; globalleşen dünyada yenilikleri takip etmek ve pazarda müşterilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilecek güvenilir bir firma olmaktır.

Vizyonumuz; çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini ve gelişimlerini arttırmak için onlara değer kazandırmaktır.

Neden Arpon?
Arpon olarak temsilciliğini yapmış olduğu ürünlerle müşterilerimize güvenilir ve verimlilik avantajı sağlayan su, kimya- petro kimya, maden, gıda -içecek, ilaç, enerji ve diğer endüstrilere hitap eden akışkan transferi çözümleri sunmaktayız.
Özellikle işletme verimliliğinin ön koşul olduğu şu günlerde, endüstriyel proseslerde güvenilir ve verimli kullanımı nasıl sağlayacağımızı biliyoruz.

Arpon’un kaliteli ürün gamı; Santrifüj pompalar, hidroforlar,peristaltik (hortum), hava diyaframlı, manyetik kaplinli, dişli, burgulu(monopomp) lobe, pistonlu, termoset, yüksek basınç, yangın pompası ve kimyasal pompaları kapsamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.