• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Arsima Promosyon

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
131 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sinan Sercan
  • ADRES: Prof. Cemil Birsel Cad. Şahin İş Merkezi No:20/410 İstanbul / Eminönü
  • TELEFON: 0 (216) 650 9152
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

2011 yılında kurulmuş olan şirketimiz; sektördeki yerini en üst düzeye taşıyabilmenin gururu ile 5 yılı geride bırakarak tanıtım ürünleri sektörünün seçkin firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Şirketimiz, promosyon ürünleri konusunda özgün tasarım ve farklılaşmanın gerekliliğini kendi bünyesinde gerçekleştirerek çözüm ortaklarına sınırsız hizmetler sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Üretim sonrası baskı noktasında da hizmet veren şirketimiz ürün tasarımı, kalıp, montaj, ambalajlama, enjeksiyon, tampon, lazer ve uv baskı gibi tüm üretim süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Kurumsal politikamızın temel taşları olan; kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı, disiplin, çözüm odaklı bir sisteme dayalı ekip çalışmasını ilke edinmiş olan şirketimiz, teknolojinin sunduğu olanakları en iyi şekilde kullanmaktadır.

Arsima Promosyon; ürettiği ürünlerin kurumsal firmalara dağıtımının yanı sıra promosyon sektöründeki bir çok firmaya ve bayilerine de ürün temini noktasında çözüm ortağı olmasıyla rakiplerinden ayrılmıştır.

Çok kısa bir sürede Hollanda, Almanya, Arabistan, Belçika, Azerbaycan ve Kıbrıs’a ihracat yapmakta olan şirketimiz ürettiği ürün yelpazesini gün geçtikçe daha da genişletmektedir.

Kuruluşumuzdan bugüne dek süregelen yolculuğumuzda bizleri yalnız bırakmayan değerli çözüm ortaklarımıza teşekkür eder, işbirliğimizin sürekliliğini temenni ederiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.