• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
180 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Meltem Şahin
  • ADRES: Cihangir mah. Şht Piyade Er Yavuz Bahar sok. No:4/2/1 Mirabbo Sanayi sitesi
  • TELEFON: 0 (549) 722 2100
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

AG, Türkiye’nin önde gelen asma germe mimarisinde uzman yüklenicidir. PVC kaplı polyester, PTFE veya silikon kaplı cam elyaflar, saf PTFE, ETFE folyolar vb. gibi mevcut tüm malzemelerle estetik çözümler sağlamaktadır. Her iklimde 30’dan fazla ülkede ve 1.500’den fazla projede Asma Germe sistem tasarım, imalat ve montajında hizmet vermiştir. AG’nin rekabet avantajı, şirketi birçok yerel ve uluslar arası proje için tercih edilen bir genel yüklenici yapan yüksek mühendislik kabiliyetine, kapsamlı deneyimine, yüksek kaliteli hizmetlerine ve pratik çözümlerine dayanmaktadır.

Mimarlar ve müşterileri ile yakın işbirliği içinde çalışan AG, göz alıcı çözümler sunmaktadır. Firmamız havalimanlarından, istasyonlara, stadyumlara, spor salonlarına, tenis kortlarına; müzelerden, kongre merkezlerine ve ofislere, otellere, tatil köylerine, alışveriş, pazar yerlerine; cephe sistemlerinden, iç mekan uygulamalarına ve millet bahçeleri ile yürüyüş yollarına kadar geniş uygulama alanında faaliyet göstermektedir.

AG, mevcut en modern ve en yeni teknolojileri kullanarak yüksek kaliteli tasarımlar üretmektedir. Asma gerilme mimarisi üzerinde araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunarak sektöründe öncülük görevi edinmiştir. Organize ettiği seminerler, konferanslar, atölye çalışmaları ile akademik çalışmalarına devam ederek bilgi aktarımını hedeflemiştir.

Daha az çevresel kaynak tüketen, geri dönüştürülmüş çelik kullanan ve nakliye ile imalat süreçlerinde atıkları en aza indiren sürdürülebilir yapı malzemeleri kullanarak çevreye duyarlılığını göstermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.