• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
132 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Eyüp Yıldız
  • ADRES: Tatlısu Mah. Şimşek Cad. No:40
  • TELEFON: 0 (216) 420 2211
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 1999 yılında kurulmuş ve Şimşek Cad. Şerif Sok. No:40 Ümraniye İstanbul adresinde faaliyetine başlamış ve halen devam etmektedir. Halı yıkama sektörünün önde gelen isimlerinden bir tanesidir. 2000m2 kapalı alanda yer alan bir firmadır. Kurutma sistemi 30 adet 6 m2 halı alabilecek kapasiteye sahiptir. Kurutma işlemini azami 10 saat içinde gerçekleştirilir. Firmamız yılların deneyimlerine sahip eğitimli uzman personel yapısından oluşmaktadır. 12 saat vardiya ile çalışan hizmette sınır tanımayan İstanbul bölgesine müşterilerimizin adreslerinden araçlarımızla halılarınız alınarak özenle temizlik işlemi gerçekleştirildikten sonra yine adrese teslim edilir. Türkiye genelinde ise görüşmelerle hizmetimiz sağlanabilir. Firmamız güler yüz, dürüstlük ve kaliteli hizmeti prensip edinmiştir. Herhangi bir rahatsızlık tekrar memnuniyeti sağlamayı garanti eder.

HİZMETİMİZ: Halılarınız ev ya da işyerlerinizden makbuz karşılığında teslim alınarak numaralandırılır Halı yıkama fabrikamıza gelen halılar cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır Daha sonra toz dolabında toz kum ve yabancı maddelerden arındırılması sağlanır. Buradan yıkama havuzlarına alınır, önceden sınıflandırılan halılar ayrı ayrı işleme tabi tutulur. Havuzda yıkama su ile ıslatılarak başlar. Yumuşaması sağlanır. Sonra şampuanlı havuzlara alınarak elektronik fırçalarla okşayarak ön ve arkaları dönüşümlü olarak yıkanır. Lekeler için ayrıca ikinci havuzlara alınır. Lekeler giderilmeye çalışılır. Tekrar durulanır ve vakumlanır. Halı içinde oluşan bakteri ve zararlı canlıların yok edilmesi için ilaçlanır steril hale getirilir. Bir süre beklemeye alınır. Tekrar santarfişte suyu sıkılır.

Firmamızda çektirme ve ütü bölümümüz faaliyete geçmiştir.

Firmamızın kuruluş amacı halı çiftliklerinde dokunan halıları mağazalarda müşterilerinin beğenisine sunacak şekilde yıkamaktır.

Firmamız eskitme, altın yıkama, çay yıkama, sarartma gibi çeşitli yıkamaları yaptıktan sonra ihtiyaca göre halınıza çekim ve ütüleme de yapmaktadır. Son on yıldır evlerden gelen talepler doğrultusunda evlere hizmet vermektedir.

Ücretsiz servis araçlarımızla ulaşım sağlanmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.