• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
179 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ATEK LİFT
  • ADRES: Hadımköy Yolu 2. Km No:14 İstanbul / Beylikdüzü
  • TELEFON: 0 (212) 444 2131
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Türkiye’nin en büyük lastik servis makinaları ve hidrolik kriko üreticisi olan Atek Ailesi, 1950 yılında Bulgaristan’dan göç ederek İstanbul’a yerleşmiş ve 1954 yılında ilk firma (1. kuşak) büyük baba Mustafa Keser tarafından kurulmuştur. Başlangıçta otomotiv yan sanayi ve küçük çapta üretimler yaparak işe devam ederken 1964 yılında büyük babanın vefatı ile anneleri Hatice Keser ve oğulları (2. kuşak) Altan, Turhan, Ertan Keser gerekli eğitimleri alarak firmayı geliştirmek için mücadele etmişlerdir.

Atek Makina San. ve Tic. A.Ş., İstanbul- Hadımköy’deki modern fabrikasında son sistem makine ve ekipmanları, bünyesindeki özerk Ar-ge departmanı ile, ISO 9001, CE, İSO 16949, TSE, TSEK, GOST belgeleriyle dünya standartlarında ve en ileri teknolojiyle üretim yapmaktadır.

Atek Makina, İstanbul – Kıraç’daki 4000 metrekarelik mağazasında, üretmiş olduğu makinalarının ve mümessili olduğu ürünlerin satışını, pazarlamasını ve gezici araçlarıyla dağıtımını yapmaktadır. Üretimlerini 76 ülkede 102 satış noktasına ihraç eden Atek Makina, aynı zamanda Mercedes Benz Türk A.Ş. ve Mitsubishi Temsa San. ve Tic. A.Ş.’nin ürettikleri tüm kamyon ve küçük araçlara hidrolik kriko tedarik etmektedir.

Atek Gurup bünyesinde, Atek Lift Hidrolik Kaldırma Sistemleri adıyla yeni bir yatırıma başlamıştır. Atek Makina, hidrolik konusundaki engin deneyimiyle, mühendis ve tasarımcılarıyla en iyi teknoloji, performans, güvenlik ve dayanıklılık kombinasyonunu sunacak lift üretimleri yapmaktadır.

Atek Lift, farklı araç özellikleri ve artan yaşam beklentileri için, geniş bir ürün yelpazesiyle faaliyet gösterirken, aynı zamanda bakım ve onarımlar için teknik servis hizmeti vermektedir.

Çok çeşitli özelliklere sahip, 300 kg dan-16000 kg’a kadar kaldırma kapasitesine sahip özel lift çeşitlerini ve ihtiyaçlarınız için en uygun çözümleri Atek Lift’de bulabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.