• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Ateş Organizasyon ve Danışmanlık

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
201 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Gökhan Güneykaya
  • ADRES: Atatürk Mah. Ataşehir Bulv. 63 Ada Gardenya Blokları 5-2 A D:2
  • TELEFON: 0 (216) 455 2562
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Ateş Organizasyon ve Danışmanlık, Türkiye pazarında çoğunlukla ayrı ayrı sektörleşmiş organizasyon hizmetlerini tek çatı altında toplayarak, müşterilerinin kurumsal ve bireysel alanda tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Kurumsal firmalara yönelik ürün lansmanlarından, kuruluş yılı etkinliklerine, kurum içi motivasyon gecelerinden, bayi toplantılarına kadar markalarınızın imaj ve prestij çalışmalarına hizmet verdiği gibi, bireysel olarak faydalanabileceğiniz düğün organizasyonlarınız, özel konsept geceleriniz, grup davetleriniz gibi düşlediğiniz partilerinizi organize ediyor.

Ateş Organizasyon ve Danışmanlık, Organizasyonlara farklı bir renk katacak müzik grupları temini, ses ve ışık gösterileri, animasyon ve palyaço ekipleri, sahne ve dans performansları, fuar stand tasarımı ve fuar hostesleri gibi ihtiyacınız olan tüm konularda da hizmet veriyor.

PR ve Medya Planlaması konusunda danışmanlık hizmeti sağlayarak, Türkiye ekonomisinde en doğru kitle iletişim mecralarına yönlendiren ve sizlere zaman tasarrufu sağlayan etkin çözümler sunuyor.

Ateş Organizasyon ve Danışmanlık, küçük çaplı projelerden, yüksek bütçeli yatırımlara, sosyal sorumluluk projeleri, AB projeleri, fon yönetimi, yatırım projeleri alanlarında danışmanlık hizmetleri veriyor ve fizibilite çalışmaları, proje yazım, sunum ve takibi konularında firmaların danışmanlık çalışmalarını yürütüyor.

Kurumlara yönelik pazarlama, insan kaynakları ve finans konularında, şirketlere özel olarak oluşturduğu eğitim programları da Ateş Organizasyon ve Danışmanlık’ın hizmet kapsamında yer alıyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.