• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
109 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ümit Ateş
  • ADRES: ATAŞEHİR
  • TELEFON: 0 (546) 736 4835
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

7 gün 24 saat acil sıhhi tesisatçı.

Firmamız deneyimli kadrosu ve geniş servis ağıyla siz müşterilerine 7 gün 24 saat sıhhi hizmet vermektedir. Dairenizin binanızın sıhhi sorunları için bizi arayarak giderebilirsiniz.

0 546 736 48 35 numaralı telefondan 7×24 istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Sıhhi tesisat genel olarak; su sistemlerindeki borulara bağlı olan ekipmanlar ve atık suyun drenajına bağlı tesisat malzemelerine denir. Temiz su ihtiyacı ve atık suyun tam olarak toplanıp transferi açısından sıhhi tesisat endüstrisi her gelişmiş ekonominin temel ve değerli bir parçasıdır.

Tesisat üzerinde çekilmiş borularla beraber birçok farklı malzeme de kullanılmaktadır ( vanalar, dirsekler, te ve diğer bağlantı parçaları ). Tesisatın bağlantıları son kullanıcıya göre dizayn edilmiştir. Bu bağlantı noktalarına örnek olarak; tuvalet, pisuar, duş, mutfak, çeşme, buz makinası, fıskiye ve göz yıkama çıkışları verilebilir. Ayrıca her planda olmayan tesisat ekipmanları da vardır; debimetreler, pompalar, genleşme tankları, çekvalfler, filtreler, su yumuşatma cihazları, su ısıtıcılar, eşanjörler, sayaçlar ve kontrol sistemleri gibileri ilk akla gelenlerdir. Sıhhi tesisat olarak adlandırılan başlıca sistemler; günlük kullanımdaki sıcak, soğuk su ihtiyaçları drenaj, lağım ve menfez sistemleri pis su tesisatları yağmur suyu, yüzey ve yeraltı suyu drenajları akaryakıt tesisatlarıdır.

Sızıntı ve Rutubet Tespiti
Binalardaki su sızıntısı ve rutubeti 1 günde noktasal olarak tespit ediyor ve sizin bize bıraktınız gibi size geri teslim ediyoruz. İşyeri veya konutlarınızdaki temiz veya atık su sızıntılarını noktasal olarak tespit ediyor ve onarıyoruz. Bina bodrumlarına sızan suyu tespit edip binalarınızın temeline zarar vermesini engelliyoruz. Beton veya toprak altında kalmış rögarları tespit ediyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.