• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
174 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özlem Özçetin
  • ADRES: Yıldırım Beyazıt Cad No:74
  • TELEFON: 0 (212) 597 8035
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Başta otomotiv ana ve yan sanayi ile havalimanı bagaj konveyör sistemleri olmak üzere tüm gıda tekstil, toprak, çimento, kömür, madencilik, arıtma sistemleri, kiremit, tuğla boya, vs. tüm sektörler için konveyör sistemlerinin tasarımı, imalatı, otomasyonu ve montajı konularında hizmet vermekteyiz.
En karmaşık, projeler ile müstakil konveyör üniteleri arasında bir ayırım yapılmaksızın her türlü konveyörler ve ilgili aksamları kapsamımız dahilindedir.
Sanayinin her dalında, işletme içinde veya dışında, malzeme transferi ihtiyaçlarınızı, ortam, ambalaj, ürün ve operasyon şartlarına uygun şekilde anahtar teslimi projelerle hayata geçirmekteyiz.
Müşteriden gelen talep üzerine firmamız mühendisleri işletmeyi ziyaret ederek yapılması istenen sistemden beklenenleri, ayrıntıları ve ölçüleri tespit eder.
Sistem planlaması yaparken dikkate alınması gerekli olan; yerin uygunluğu, imalat hattının konumu, malın şekli ve ağırlığı, istenen kapasitenin tam olarak tespiti, tarafımızdan Müşteriye yapılacak olan tavsiye ve teklife esas olmaktadır.
Toplanmış olan bilgiler, en gelişmiş bilgisayar tekniklerini kullanan tasarım grubumuz tarafından değerlendirilerek ve üç boyutlu CAD tekniği kullanılarak projeler hazırlanmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.