• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
156 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Aşkın Bakan
  • ADRES: Kayaşehir 9. Bölge C 42 Blok Daire 3 Kayabaşı Mahallesi
  • TELEFON: 0 (212) 801 8085
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Başakşehir Halı Yıkama Bir Telefonla Adresinizde
Başakşehir halı yıkama, İstanbul Avrupa yakasının en iyi halı, koltuk, stor ve zebra perde yıkama fabrikası olarak müşterilerinin her zaman takdirini kazanmaktadır. Başakşehir halı yıkama firmamız; uzman kadrosu ve sunmuş olduğu birinci sınıf temizlik hizmetleri ile müşterilerinin her zaman ilk tercihi olmuştur. Buna bağlı olarak; Başakşehir halı yıkama firmamızın geniş servis bölgeleriyle ve gelişen teknolojileri yakından takip ederek; yenilikçi, ekonomik ve güvenilir çözümler sunarak; her zaman daha iyisini gerçekleştirme hedefi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Başakşehir Halı Yıkama Hizmet Bölgeleri
Sefaköy Halı Yıkama
İkitelli Halı Yıkama
Atakent Halı Yıkama
Halkalı Halı Yıkama
Küçükçekmece Halı Yıkama
Başakşehir Halı Yıkama
Bahçeşehir Halı Yıkama
Esenkent Halı Yıkama
Kayaşehir Halı Yıkama
Bosphorus City Halı Yıkama
Ağaoğlu My World Halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama olarak, firmamızda; gerek ev gerekse iş yerlerinin en önemli aksesuarlarından olan her türlü halı modelinin anti-bakteriyel temizliği, stor/zebra perde yıkama ve koltuk yıkama gibi ihtiyaçlarınız, piyasanın en iyi işçilik hizmeti ve aile bütçenizi sarsmayan Başakşehir halı yıkama fiyatları ve üstün halı yıkama teknolojileri ile karşılanmaktadır.

Halılarımdaki Her Lekeyi Çıkarmanız Mümkün Mü?
Başakşehir halı yıkama olarak halı yıkama sektöründe, her halının kumaş yapısına göre bir yıkama yöntemi vardır. Nasıl ki, her halının yapısına göre yıkama yöntemi varsa, her lekenin de kendine özgü bir temizleme tekniği vardır. Başakşehir halı yıkama olarak bizler tecrübemize güvenerek, her lekeyi çıkaracağımızın garantisini veriyoruz.

Halılarımın Servis Süreci Nasıl İşler?
Başakşehir halı yıkama çağrı merkezimizden aldığınız randevu dahilinde mümkün oldukça hızlı davranmaya çalışarak, Başakşehir halı yıkama ekibimiz randevu saatinde belirttiğiniz noktada oluyor. Ancak dürüst bir işletmenin gereği olarak şunu belirtelim ki; hafta sonları, bayram telaşı gibi siparişlerin yoğun olduğu günlerde bu süre değişiklik gösterebiliyor. Bu her işletmede olduğu gibi, Başakşehir halı yıkama firmamızda da böyledir.

Halılarımı Ne Kadar Sıklıkla Temizletmem Gerek?
Özellikle çocuklu veya evinde canlı hayvan besleyen ailelerde halılar, o kadar kir, leke ve bakterilere maruz kalır ki, adeta birer mikrop deposuna dönüşür. Bu durumdan, ancak düzenli bir halı yıkama sayesinde kurtulabilirsiniz. Başakşehir halı yıkama veritabanımıza kayıt olarak, periyodik yıkama sayesinde halılarınızın çabuk yıpranmasını da engellemiş olursunuz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.