• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Bayraktar Plastik

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
151 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firmamız, Bayraktar Plastik hammadde ve Ambalaj Malz.San. ve Tic. Ltd.Şti. 1969 yılından bu yana plastik sektöründe faaliyet gösteren, sektörünün uzun soluklu ve lider firmalarındandır. 1985 yılından bu yana ambalaj sektörüne ağırlık veren firmamız, Türkiye'yi köpük tabakla tanıştıran ve pazarlamasını yapan ilk firmadır. Köpük tabaklar, Pet sızdırmaz kaplar, meyve kapları gibi tüm ambalaj ürünlerin ülkemizin önde gelen firmalarıyla birlikte çalışarak satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Gıda tipi streç filmler, latex muayene eldivenleri, ambalaj makineleri, palet sarma streç filmleri gibi ürünleri baypack markası ile ithalatını yapmaktadır. Ayrıca, yine baypack markası ile son kullanıcıya yönelik ürünlerin de üretimi yapmaktadır. Firmamız, yurt dışında partneri olan firmalardan uzun yıllardan beri ithalat yapmakta olduğu gibi, başta Avrupa ülkeleri, balkan ülkeleri, Afrika ülkeleri ve diğer ülkelere İhracat yapmakta ve yıllık satış cirolarını her geçen gün arttırmaktadır. Firmamız, güçlü alt yapısı, pazarlama ve dağıtım ağı ile sektördeki yerini her geçen gün arttırmaktadır ve dürüst ticaretini her zaman olduğu gibi muhafaza etmektedir.
  • ADRES: İnönü Mah. Kayışdağı Cad. No:134
  • TELEFON: 0 (216) 575 0511
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Firmamız, Bayraktar Plastik hammadde ve Ambalaj Malz.San. ve Tic. Ltd.Şti. 1969 yılından bu yana plastik sektöründe faaliyet gösteren, sektörünün uzun soluklu ve lider firmalarındandır.

1985 yılından bu yana ambalaj sektörüne ağırlık veren firmamız, Türkiye’yi köpük tabakla tanıştıran ve pazarlamasını yapan ilk firmadır.

Köpük tabaklar, Pet sızdırmaz kaplar, meyve kapları gibi tüm ambalaj ürünlerin ülkemizin önde gelen firmalarıyla birlikte çalışarak satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Gıda tipi streç filmler, latex muayene eldivenleri, ambalaj makineleri, palet sarma streç filmleri gibi ürünleri baypack markası ile ithalatını yapmaktadır.

Ayrıca, yine baypack markası ile son kullanıcıya yönelik ürünlerin de üretimi yapmaktadır.

Firmamız, yurt dışında partneri olan firmalardan uzun yıllardan beri ithalat yapmakta olduğu gibi, başta Avrupa ülkeleri, balkan ülkeleri, Afrika ülkeleri ve diğer ülkelere İhracat yapmakta ve yıllık satış cirolarını her geçen gün arttırmaktadır.

Firmamız, güçlü alt yapısı, pazarlama ve dağıtım ağı ile sektördeki yerini her geçen gün arttırmaktadır ve dürüst ticaretini her zaman olduğu gibi muhafaza etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.