• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
105 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Cengiz Sarıkaya
  • ADRES: Cevat Şakir Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:3/3 Gümbet
  • TELEFON: 0 (252) 316 9919
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Bodrum başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde akıllı ev sistemleri, İp, Analog, Ahd, HD-TVI kamera sistemleri, hırsız alarm, yangın alarm sistemleri, internet sistemleri, loglama ve hotspot sistemleri, bilgisayar sistemleri, muhasebe yazılımları, network ve altyapı sistemleri, kabinet, ıntercom diyafon sistemleri, kablolu kablosuz çağrı sistemleri, seslendirme anons sistemleri, fiberoptik kablo sonlandırma, kablolama, merkezi uydu ve bireysel uydu sistemleri görüntülü kapı diyafonu, konularında satış, teknik servis, bakım, kurulum, montaj, projelendirme, satış sonrası hizmet, bakım anlaşması, onarım konularında kaliteli ve sorunsuz hizmet vermekteyiz.

Berkom Teknoloji 1996 yılından bu yana konusunda tecrübelerle kazanılmış olan bilgi ve birikimlerini, yeni teknolojilerle hayata geçirebilmek ve kendi uzmanlık alanlarında uzun eğitimler ve yaşanmış tecrübelerle kazanmış olduğu potansiyeli sizlere sunmak arzusuyla, kaliteyi prensip kabul ederek estetik çalışmaları ile öncelikli hedefini müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş ve yaptığı işlerin arkasında durmayı benimsemiştir.

Şirketimiz müşterilerine her türlü teknolojik açıdan çözüm oluşturabilecek hizmeti vermek amacıyla 2014 yılında Muğla ili Bodrum ilçesi Gümbet mahallesinde kurulmuştur.

Kurulduğumuz 2014 yılından beri amaçlarımıza ulaşmak konusunda öncü, saygın, kaliteli ve müşteri memnuniyeti öncelikli olmak üzere kat ettiğimiz yol önümüzdeki yıllarda neleri geliştirebileceğimizin bir göstergesidir. Şirketimiz güvenlik sistemleri ve zayıf akım sistemleri sektöründe başarılı bir performans sergilemeye devam ediyor ve edecektir. Yaptığımız işlerin kalitesi ve güvenirliliği sayesinde kazandığımız müşteri memnuniyeti ile kendini kanıtlamış ve siz sayın müşterilerimizin tüm teknolojik ihtiyaçlarını en ileri teknolojiyle ve bilgiyle donatmaya devam edeceğiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.