• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

BERR İletişim ve Güvenlik Sistemleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
110 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fatih Civan
  • ADRES: Ferhatpaşa Mah. G9 Sok. No:52/a
  • TELEFON: 0 (216) 313 1762
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

BERR İletişim Elektronik ve Güvenlik Sistemleri olarak, telekomünikasyon sektöründe imalat, montaj, bakım, müşavirlik ve pazarlama konusunda hizmet vermek amacıyla kurulan şirketimiz, güvenlik sistemleri konusunda çalışmaya başlamıştır. Müşterilerimizden gelen memnuniyet sonucu referanslarını artırmış, ürün çeşitliliğini geliştirmiştir.

BERR İletişim, konusunda uzman kadro ile anahtar teslim projeler sunmakta, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve yine müşteriye özgü çözüm üretmek üzere satış sonrası desteği en hızlı, etkin, güvenli bir biçimde sürekli olarak sağlayabilecek organizasyon yapısı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

BERR İletişim, gösterdiği bu başarı ve müşteri memnuniyeti sayesinde kısa zamanda büyük başarılar elde etmiş ve hizmet beklenen önemli şirketler arasına girmiştir.

Sizlere sunabileceğimiz hizmetler,

Halihazırda kurulu olan, kamera, güvenlik, yangın ihbar, soygun alarm ve kartlı geçiş sistemlerinin, otopark bariyer sistemi uygulamalarının yenilenmesi veya teknik servis ve bakımının yapılması

Yeni Sistem Kurulumu (kamera sistemleri, yangın alarm sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, soygun alarm sistemleri, otopark bariyer sistemleri

13 yıllık zaman diliminde yüzlerce büyük projenin fizibilitesini hazırlanması, kurulum ve teknik servislerinin sağlanması alanında başarılarla imza atmıştır.

Sizleri de Memnun müşteri portföyümüz arasında görmekten gurur duyarız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.