• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

FİRMA KATEGORİLERİ

ARAMA SONUÇLARI

Vitrinfly

Vitrinfly

Vitrinfly Alışveriş Sitesi Fiziksel ve Dijital Ürün Satış Sitesinde Firmanızı Ekleyerek Ücretsiz Hizmet İlanı Yayınlayın Hizmet satışı yapın. Gün geçtikçe büyüyen e-ticaret dünyasının bir parçası olmak ister misiniz? Büyüyen ziyaret edilen e-ticaret sitesi olarak,her ürünü müşterilerimizle güvenle buluşturabilmeyi hedefliyoruz. Siz de Mağanızı Açarak vitrinfly pazaryeri ailesinin bir parçası olun,ürünlerinizi firma hizmetinizi kullanıcı ile buluşturun!

Woyva

Woyva

Elektronik, Dekorasyon, Kozmetik, Aksesuar, Saat, Oto bakım ürünleri, Petshop ve Oyun & Eğlence Ürünleri ve almak isteyeceğin binlerce ürün Woyva’da! Müşterilerimize ve satıcılarımıza yenilik dolu bir e-ticaret hizmeti vermek için 2019’ da kurulduk. Esnaf ve KOBİ’lerimizi online satışa yönlendirerek, hedef kitlelerini ve satışlarını arttırıyoruz. Sizlerle birlikte daha iyi ve gelişen bir platform olmayı hedefliyoruz.

Minali Teknoloji Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Minali Teknoloji Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Minally.com Mart 2021 tarihinde Finans, Gıda ve İnşaat alanlarında ticari faaliyet gösteren üç girişimci tarafından “Minali Teknoloji Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi” adı altında ortaklaşa kuruldu. Minally.com; müşterileri tarafından güvenilir ve kolay ulaşılabilir, mağazaları ve tedarikçileri tarafından ise e ticaret kanalını geliştirme ve her zaman müşteri memnuniyeti temel esaslı bir yaklaşım izlemektedir.