• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

FİRMA KATEGORİLERİ

ARAMA SONUÇLARI

Hera Psikoloji – Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Hera Psikoloji – Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Psikolog eşliğinde Pendik, Kartal ve Tuzla bölgelerinde çift, aile ve çocuklar için psikolojik danışmanlık hizmetlerinde Hera Psikoloji yanınızda.

Demircode Kurumsal Web Çözümleri

Demircode Kurumsal Web Çözümleri

Demircode olarak web tasarımının ötesinde yazılım, seo, sosyal medya yönetimi, dış kaynak tedariği, otomasyon sistemleri, kurumsal proje çözümleri ve kimlik çalışmaları yaptıklarımızdan sadece bazıları. Bir web sitesini oluşturmak kadar onu geliştirmek ve hedef kitleye ulaşmasını sağlamak süreklilik istemektedir. Bizim işimiz sizin ve müşterilerinizin beklentilerini tam anlamıyla karşılamaktır.

Erdinç Danışmanlık Ltd.Şti.

Erdinç Danışmanlık Ltd.Şti.

İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti kapsamında Uzman ekibimiz ile firmanıza geliyor; saha denetimi gerçekleştirerek alan risklerinizi belirliyoruz. Firmanız adına zorunlu olan Risk Değerlendirmesi, Acil Durum Eylem Planı ve İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri konusunda sizlere yardımcı oluyor, süreçlerinizi takip ediyoruz. Yapmış olduğumuz danışmanlık faaliyetleri sadece İş Güvenliği kapsamında değil; İş Sağlığı alanında da İşyeri Hekimimiz […]

Esen Enerji Kimlik

Esen Enerji Kimlik

Esen Enerji Kimlik bir Esen Mekanik Mühendislik Ltd. Şti. markasıdır. Esen mekanik; 2011 yılında, mühendislik alanında kaliteli ve teknolojiyi takip eden bir anlayışla hizmet vermek amacıyla ticaret hayatına başladı. Kuruluşundan bu yana sektöründe sürekli yükselen bir performans yakalayarak önemli projelere imza attı. Enerji Kimlik Belgesi Ne işe yarar Enerji Kimlik Belgesi (enerji kimlik kartı veya […]

www.tapuekspertizi.com

www.tapuekspertizi.com

tapuekspertizi.com Ülkemiz genelinde yerli ve yabacı gerçek ve tüzel kişilerin ihtiyaç duyduğu gayrimenkul değerleme(ekspertiz) ihtiyaçlarına çalışmakta olduğu lisanslı değerleme uzmanları ve değerleme şirketleri vasıtasıyla karşılamayı hedeflemiş bir kuruluştur.