• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

FİRMA KATEGORİLERİ

ARAMA SONUÇLARI

N&R ELEKTRİK Kadıköy

N&R ELEKTRİK Kadıköy

n&r ELEKTRİK Kadıköy kadıköyün tüm semtlerine elektrik arıza , elektrik tesisat ,avize montaj ve bilimum elektrik montaj işleri ve elektrik malzemesi satış Kadıköy eğitim mahallesi abdibey sokak daki merkezimiz ile tüm Kadıköy Üsküdar ve ATAŞEHİR in tüm semtlerine elektrik tamir ve montaj servisimiz vardır.

Onkel Mühendislik Elektrik Pano Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti.

Onkel Mühendislik Elektrik Pano Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti.

Onkel Mühendislik Elektrik Pano Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti. 2011 yılında, her türlü yapı ve sanayi tesisleri için elektromekanik servisleri kurulumu, tasarım, danışmanlık, test devreye alma, işletme ve bakım hizmetleri vermek üzere kuruldu. Kuruluşundan bu yana, farklı coğrafyalarda gerçekleştirmiş olduğu projelerden edinmiş olduğu bilgi birikimini, teknolojinin en son yenilikleriyle birlikte kullanarak, kısa sürede, özellikle hızlı […]

AGF GRUP İnşaat – Elektirik – Elektronik – Reklam

AGF GRUP İnşaat – Elektirik – Elektronik – Reklam

* DEĞER VERDİKLERİNİZ KORUNMAK İSTER _____FİRMAMIZ KAMERA SİSTEMLERİ, ELEKTRONİK SİSTEMLERİ , ELEKTRİK SİSTEMLERİ, PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMLERİ VE ÜRÜN GÜVENLİK SİSTEMLERİ KONUSUNDA YAPILANDIRMA VE DESTEK HİZMETLERİ VERMEKTEDİR. AMACIMIZ KALİTELİ ÜRÜNLER KULLANIP GEREK FİRMAMIZIN GEREK SİZ DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIZIN SİSTEMLERİ İLE İLGİLİ SORUN YAŞAMAMALARIDIR. ___BU SEKTÖRDE GÖSTERMİŞ OLDUĞUMUZ HASSASİYET VE KULLANDIĞIMIZ ÜRÜNLER HER ZAMAN BİZE ARTI OLARAK […]

Doğuberk Silikon Tabancaları

Doğuberk Silikon Tabancaları

Üretimimizde silikon tabanca ve yapıştırıcı fason işler yapılıyor. Sıcak silikon tabanca üretimiz yüzde yüz Türk ürünüdür.

Sait Elektrik

Sait Elektrik

Taksim, Harbiye, Osmanbey, Feriköy, Kurtuluş, Nişantaşı, Maçka, Teşvikiye, Şişli, Mecidiyeköy, Gayrettepe, Fulya Mahallesi, Beşiktaş, Ortaköy, Arnavutköy, Etiler, Ulus Mahallesi, Levent, 4.Levent, Sanayi Mahallesi, Seyrantepe, Ayazağa Mahallesi, Maslak, Tarabya, İstinye, Yeniköy, Sarıyer başta olmak üzere 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.