• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

FİRMA KATEGORİLERİ

ARAMA SONUÇLARI

Lotus Genel Temizlik Hizmetleri

Lotus Genel Temizlik Hizmetleri

2000 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlamış olan “LOTUS ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ” kurulduğu günden İtibaren sürekli büyüyerek, kurum ve firmaların endüstriyel temizlik ürünlerini tedarik edip iş partnerliği yapmaktadır. LOTUS ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ olarak ürettiğimiz ürünler ve sektörde akredite olmuş markaların distrübütörlükleri ile geniş ürün portföyümüzü oluşturduk, temizlik ve hijyen alanındaki tüm ürünlerin tedariği, teslimatı, ürün kullanım eğitimi […]

Duran Temizlik

Duran Temizlik

Duran Temizlik; Didim ev ofis inşaat sonrası temizlik hizmetleri. Duran Temizlik; ev ve daire temizliğinin vazgeçilmez ilkeleri olan güvenilirlik ve titizliğe büyük önem vermektedir. Didim ve çevresine hizmet veren temizlik şirketimiz bu sektörde olup işin en sağlıklısını ve en kalitelisini yapmaktadır. İş bilir kaliteli ve yaptığı işin hakkını veren personelleriyle sizlere yardımcı olmaktadır.

Biyoes İlaçlama ve Dezenfeksiyon

Biyoes İlaçlama ve Dezenfeksiyon

Biyoes İlaçlama ve Dezenfeksiyon; Eskişehir, Bilecik, Kütahya ve Afyon illerimizde İlaçlama ve Dezenfeksiyon hizmeti vermekteyiz.

Alya Temizlik Şirketi

Alya Temizlik Şirketi

Alya Temizlik Şirketi Mersin olarak, Mersin’de Alya Temizlik Şirketi ismi ile temizlik şirketi olarak hizmetinizdeyiz. En önemli ilkemiz müşteri memnuniyetidir. %100 kalite ve güven düşüncesi ile inşaat sonrası, tadilat sonrası, eşyalı ev, ofis temizliği, merdiven temizliği, cam temizliği, koltuk yıkama temizlik hizmetleri vermekteyiz.

Temizlik Şirketleri İstanbul

Temizlik Şirketleri İstanbul

Temizlik Şirketleri İstanbul Ev Apartman Temizlik Şirketleri Firmaları Mı Arıyorsunuz? İstanbul Temizlik Şirketi olarak, İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında yer alan temizlik şirketleri içerisinde, en çok tercih ve tavsiye edilen temizlik şirketi olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İstanbul Temizlik Şirketi olarak, İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında yer alan temizlik şirketleri içerisinde, en çok tercih […]