• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Camelsan Kompozit İmalat Sanayi İnşaat İç ve Dış Ticaret A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
99 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Enise İnal
  • ADRES: İstanbul Tuzla Kimyacılar Organize Sanayi Bölgesi Bağdat Caddesi Kristal Sokak No:18
  • TELEFON: 0 (216) 593 3072
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Dünyada bir ilki başaran firmamız orijinal cam elyaf üreticilerinin üretim işlemleri sırasında, ortaya çıkan karışık çile şeklindeki cam elyaf demeti artıklarının geri dönüşümünü sağlamaktadır. Üç yıl süren AR-GE çalışmaları sonucunda tasarlayıp, imal ettiğimiz özgün makinelerin ve üretim sisteminin işletilmesi amacıyla Camelsan A.Ş Ocak 2007’de kuruldu.

Firmamız, 4.5 – 80 mm aralığında müşterinin talep ettiği boylarda orijinaline çok yakın nitelikte düşük maliyetli kırpılmış cam elyafı (glass fiber chopped strand) sanayiye geri kazandırmaktadır.

Ürünlerimiz, termoset reçinelerin kullanıldığı BMC/DMC (Bulk/Dough Moulding Compound), SMC (Sheet Moulding Compound) yöntemleri ile üretilen kompozit mamüllerde ve enjeksiyon yöntemleri ile üretilen (PA, PP, vb.) termoplastik ürünlerde; mekanik dayanımı ve esnekliği arttırıcı katkı malzemesi olarak kullanılır.

AMACIMIZ:
Orijinal ürün kalitesinde geri dönüşüm bir ürünü daha düşük maliyetle sanayiciye kazandırmak ve daha yüksek katma değeri olan geri dönüşüm projeleri geliştirmek için kaynak ve bilgi yaratmaktır.

ÜLKÜMÜZ:
Yatırıma dönüştürülebilmiş Geri-Dönüşüm projelerinin çevreye, yatırımcıya, Dünya ve ülke ekonomilerine sağladığı kazanımları somut bir modelle ortaya koyarak, bu teknolojileri üretmek için AR&GE çalışmalarına harcanan emek, zaman, para ve diğer açılardan alınan risklerin gerekliliğini ispatlayıp, bu konuda önderlik yapan firmaların arasına katılmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.