• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
232 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Abdullah Yüzügüldü
  • ADRES: Mimar Sinan Mah. Yedpa Bulvarı No:1 Yedpa Ticaret Merkezi D Cad. 163/as
  • TELEFON: 0 (216) 661 0111
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Canem Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd.Şti. 26 Haziran 2004 tarihinde yürürlüğe giren 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Uygulama Yönetmelikleri kapsamında faaliyette bulunan Canem Güvenlik, kişi ve kuruluşlara özel olarak dizayn edilmiş hizmet standardı sunmaktadır. Bir kuruluşun kendi iç güvenlik teşkilatını kurmasının ve yürütülmesinin maliyetli, yasal müeyyidelerinin ağır olduğu ve zaman kaybına yol açmış günümüz iş dünyasında, Canem Güvenlik ise; hazır, daha az maliyetli, çok iyi organize olmuş, profesyonelce yönetilen, hızlı aksiyon veren, yılın 365 gününde 24 saat güvenlik hizmeti verebilen bir kuruluştur.
Canem Güvenlik; ayrıca, güvenliğin bütün elementleri arasında gerekli koordinasyonu kurmakta ve en doğru değerlendirmeleri yaparak, en etkili çözümlerin seçilmesini sağlamaktadır. Yaşam alanlarınız, işyerinizdeki risk altında çalışanların, malların ve ekipmanların değer ve önemine dikkat çekildiğinde, Canem Güvenlik, efektif ve güvenilir çözüm ortağı olarak, sizin için çok akıllı bir yatırım olarak değerlendirilebilir.

Hizmet verilecek olan kurum ve kuruluşlara ilgili kanun uygulamaları konusunda danışmanlık ve müşavirlik hizmetleri, konu hakkında uzman personelimiz tarafından verilmekte, söz konusu hazırlık sürecinden başlamak üzere kanunun öngördüğü yasal yükümlülükler ve cezai müeyyidelere karşı bilgilendirilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.