• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
198 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Murat Mıkcı
  • ADRES: ATAŞEHŞİR
  • TELEFON: 0 (541) 730 2525
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hızla gelişen girişimcilik sektöründe adından sıkça söz ettiren mısır arabaları son yıllarda artan taleplerle beraber farklı konseptler geliştirmiş popcorn, çubukta patates, mısır patlatma makineleri gibi tüketicilerin ilgisi çekmiştir. AVMler, Standlar, Dükkanlar ile tüketicilerin beğenisine sunulan bu seyyar araçlar yatırımcılarına ciddi gelir imkanı sağlamıştır. Türk halkının damak tadına göre hareket eden bu girişim lezzeti dünyaya açılarak birçok ülkeye ithalat sağlamıştır.

Özellikle hızla gelişmekte olan tatil beldelerinde sıkça görebileceğiniz ve turistlerin oldukça ilgisini çeken bu seyyar lezzet dükkanları 7’den 70’e herkesin damak tadına uygun ürünler sunmaktadır. Ülkemizin damak tadının da tanıtılmasında büyük imkan sağlayan mısır arabaları yatırımcısını mutlu etmeye devam ediyor.

Tüketicilerin ilgisinin artması ile mısır arabasından sonra gibi araçlar üreticiler tarafından yatırımcılara sunulmuştur. Hemen hemen her cadde de sıkça görebileceğiniz Bu lezzet duraklarını hala denemediyseniz çok şey kaçırdığınızı söylemeliyiz. Birçok genç girişimci için gelir kaynağı olan bu seyyar araçların her girişimcinin rahatlıkla alacağı düzeyde olduğunu bildirmekte fayda var. Çok yüksek sermayeler gerektirmeden sadece seyyar aracı satın alarak hemen satışa başlayabilir, girişimciliğe adım atabilirsiniz. Son yıllarda ciddi oranda artan bu araçlara yoğun ilgi olduğu açıkça belli. AVM, işlek caddeler de bu araçları sürekli görmekteyiz.

İlk önce Dubai’de satılmaya başlandığı tahmin edilen bardak mısır konsepti arabaları ve pamuk şeker makinası daha sonrasında edindiğimiz bilgiye göre Cemko Metal isimli firma ile seri üretime başlanmış ve tüm Türkiye’ye yaklaşlık 8000’e yakın seyyar araç gönderilmiş. Türkiye’nin kültürel bir parçası olan ve halk tarafından çok sevilen bu seyyar araçlarda satılan mısırlar yaz kış demeden tüketim rekorları kırıyor. Yaz sezonunu iyi ve kazançlı değerlendirmek isteyen yatırımcılar güzel fırsatlar tanıyan firma, gerçek üreticiden tüketiciye sloganıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Tüm girişimcilerin dikkatine demekte fayda var.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.