• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
212 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Bağcı
  • ADRES: Paşa Mahallesi, Civelek Sok. 28/6 Şişli/İstanbul
  • TELEFON: 0 (536) 836 9297
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 00:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Çilingir Gelsin ekibi olarak 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz. Evden çıktınız aradan birkaç saat geçti ve evinizin kapısına geldiğinizde anahtarınızı kaybettiğinizi fark ettiniz, telaş yapmanıza gerek yok siz en en yakın çilingiri bulmak için hemen bizi arayın tüm Avrupa yakasına hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ustalarımız 15 dakika içerisinde kapınıza gelsin ve sizi evinize kavuştursun. Size en yakın çilingiri bulmak için hemen bizi arayın.

Çilingir Gelsin’i arayarak bulunduğunuz konumdaki en yakın çilingiri çağırabilirsiniz. Size en yakın olan motorlu çilingir servisi 15 gibi kısa bir süre içerisinde kapınıza gelir ve kapınıza hasar vermeden hızlı bir şekilde açar. Çağırdığınız diğer çilingirler kilidin kırılması gerekmeyen durumlarda dahi kilitlerinizi kırarak sizlerden daha fazla ücret talep ederler Çilingir Gelsin ekibini tercih ederek bu tarz olayları yaşamaktan kurtulabilirsiniz uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini temenni ediyoruz.

Son zamanlarda artan hırsızlık olayları aklınızda acaba biz güvende miyiz ? Diye sorular yaratmış olabilir. Bu tip sorular aklınızı kurcalıyorsa hiç durmayın hemen Çilingir Gelsin’i arayın ve aklınızdan soru işaretlerini silelim son teknoloji ile geliştirilmiş olan tuzaklı kilitlerimiz ile eski kilitlerinizi değiştirelim. Tuzaklı kilitler hırsız tehlikesinden korunma amaçlı üretilmiştir, kapınıza gelen hırsız kilidinizi kırdığında kilit tam ortadan kırılır fakat tuzaklı kilitte bu kadar basit değildir hırsız kilidinizi kırdığında kilit ucuna koyulan tuzaktan kırılır ve hırsızın kapıyı açması için tekrar kırması gerekir ama tekrar kırması için kapınızda yeterli pay kalmaz ve hırsızın matkapla kapınızı delmesi gerekir hiçbir hırsız da çıkacak ses yüzünden matkapla delmeye cesaret edemez ve kapınızdan uzaklaşır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.