• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
163 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Necdet Uçtu
  • ADRES: Bostancı San. Sit. Doğanbey Cad. No:18 İçerenköy
  • TELEFON: 0 (216) 572 1949
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Senelerin bilgi birikimi ve tecrübesiyle Çınar Dizel’den önce kendini çok iyi yetiştirmiş Necdet Usta tarafından 1985 senesinde Ankara’da ticari hayata ilk adımını attı. İlk önce klasik pompalara hizmetle başlayan Necdet Usta 2007 sensinden sonra ticari faaliyetine İstanbul’da Bosch Yetkili Servisi olarak devam etti. Hızla yenilenmekte olan teknolojiyle sizlere hizmet sunabilmek için devamlı büyüyen, güçlü yatırımlarıyla hizmetinin kalitesini gün geçtikçe arttıran şirketimiz alanında önemli bir yere ulaşmıştır.
Dizel motor teknolojisinin icadından günümüze kadar enjektör teknolojisinde birçok gelişmeler yaşanmıştır. Bu gelişim, dizel pompa ve püskürtme sistemlerinde muhtelif arıza ve bakım revizyon ihtiyaçlarını da beraberinde getirmiştir. Çınar Dizel, her nevi mazot pompa, enjektör revizyon ayar servis hizmetlerini sunmaktadır. 24 saat acil yardım aracımız ile İstanbul’un neresinde olursanız olun, size bir telefon ya da bir bilgisayar kadar yakınız.
Firmamız bünyesinde sıfır ve ikinci el pompa satışı, yedek parça tedariki, revizyon, ayar, arıza tespit, montaj, bakım ve onarım çalışmaları mevcuttur. Binek ve ticari araç dizel motorları, gemi yardımcı motorları, iş makineleri, dizel jeneratör pompaları, su motorları(pancar motor) ve her türlü dizel makine motorlarında kullanılan pompa çeşitleri için hizmet sunmaktayız. Amacımız hizmeti en ekonomik ve en kaliteli şekilde sizlere ulaştırmaktır. Gereği için bileğilerinize sunarız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.