• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

ÇözümNET Teknoloji Bilgisayar Yazılım ve Donanım Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
103 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mustafa
  • ADRES: Merkez Mah. Marmara Cad. No:23/D50 Avcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (551) 094 7191
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ ISPARTA

FİRMA HAKKINDA

Vizyon

Dijital dönüşüm teknolojileri ve yeni nesil BT hizmetleri ile paydaşlarımız için sürdürülebilir, katma değerli hizmet ve çözümler sunan, lider şirket olmak.

Misyon

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek, en uygun teknoloji ve hizmetleri kullanımlarına sunmak, kendi işlerine odaklanmalarını sağlayarak, verimliliklerini artırmak ve tüm BT süreçlerini onlar adına yönetmek.

Yenilikçilik

Kendi alanımızdaki güncel gelişmeleri sürekli izlemeye, bu gelişmelerden bir yandan yararlanırken diğer yandan yaratıcı fikirlerimizle ve etkili çözümlerimizle bu gelişime yön veren bir şirket olmaya çalışırız

İnsan Odaklılık

Tüm çalışmalarımızın ve hizmetlerimizin en nihayetinde odağında insan olduğunu ve insana temas ettiğini daima hatırlayarak yönetim politikalarımızı ve iş süreçlerimizi çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve toplumun memnuniyetine katkı sağlayacak şekilde oluştururuz.

Hız ve Kalite

Değişimin en hızlı yaşandığı alanlardan biri olan BT sektörünün oluşturduğu piyasa koşullarında rekabet avantajı elde edebilmenin kaliteden ödün vermeden işlerimizi zamanında ve doğru şekilde planlamayı, hızlı bir şekilde sonuçlandırmayı gerektirdiğini göz önüne alırız.

Güvenirlilik

Güvenilir olmanın paydaşlarımızla, birbirimizle ilişkilerimizin ve eylemlerimizin temelini oluşturduğunu biliriz. Taahhütlerimize bağlılık, doğruluk dürüstlük, sadakat, profesyonellik, şeffaflık, yasalara ve etik ilkelere bağlılık kavramlarının bu değerimizi oluşturan temel yapı taşları olduğunu kabul eder, bu bilinçle hareket ederiz.

Etkili İş Birliği

Öncelikle her birimiz kendimizi ÇözümNET Ailesi’nin ve Destek Takımı’nın bağlı bir üyesi olarak görür, kişisel başarımızın, takımımızın başarısından geçtiğini bilerek hareket ederiz.

Sorumluluk

Yaşanabilir bir dünya, sürdürülebilir bir çevre ve mutlu bireylerden oluşan bir toplum için sorumluluk üstlenmemiz gerektiğini kabul eder ve bunu temel bir ödev olarak görürüz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.