• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
207 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ali Peker
  • ADRES: Ferhatpaşa Mah. G18 Sok. No:40
  • TELEFON: 0 (216) 471 1417
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Temel tüketim malzemelerinden evsel, ev dışı temizlik kağıtları, endüstriyel genel temizlik ve gıda ambalaj ürünleri gibi birçok ürünü bünyesinde stoklu olarak bulunduran Damla Endüstriyel Temizlik, plaza, ofis, kurum, fabrika, hastane, otel, restaurantlardan oluşan geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir.

Sizlere çözüm ortağı olabileceğimiz başlıca ürün portföyümüz endüstriyel temizlik malzemeleri, temizlik kağıtları, temizlik ürünleri ve ekipmanları, plastik ambalaj malzemeleri ve gıda ürünlerinden oluşmaktadır.

Ayrıca, firmamızda hizmette kalite sertifikasyonu için ISO-9001 çalışmaları yürütülmektedir. En rekabetçi fiyatlar, 3000’in üzerinde ürün çeşidi, tamamen otomatik ve bilgisayarlı sipariş takip ve lojistik koordinasyon sistemimiz ile müşterilerimize tam zamanında ve kusursuz olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızın en önemli prensibi, müşteriye özel uzun vadeli çözümler üretmektir. Eksiksiz bir tedarik sisteminin yanısıra, müşterilerimiz için maliyetleri düşürücü danışmanlık hizmetlerini de kapsamlı şekilde veriyoruz.

Geniş ürün çeşitliliğimiz, her zaman düşük ve rekabetçi fiyatlarımız ve kusursuz hizmet anlayışımız sayesinde, müşterilerimizin malzeme ihtiyacını yük olmaktan kurtarıyoruz. Firmanıza sunabileceğimiz hizmetler ve yaratabileceğimiz avantajlarla ilgili bilgi almak için lütfen merkez ofisimizden bize ulaşınız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.