• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
142 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Serdar Gürçay
  • ADRES: 75. Sanayi Sitesi No: 51 , 09270 Didim /Aydın
  • TELEFON: 0 (256) 813 7034
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ AYDIN

FİRMA HAKKINDA

Didim Halı Yıkama
Didim halı yıkama firmaları içerisinde en iyi halı yıkama fabrikası olan Didim Çamlı Halı Yıkama olarak; Didim’de halı, koltuk, stor ve zebra perde yıkama ihtiyaçlarınızda 7/24 hizmetinizdeyiz. Didim Çamlı Halı Yıkama bir telefonla kapınızda.

Didim’de En İyi Halı Yıkama
Didim Çamlı Halı Yıkama fabrikası olarak, temizlik uygulamalarımıza kaliteden ödün vermeyerek çalıştığımız birçok mahalle ve bölge bulunmaktadır. Didim Çamlı Halı Yıkama konusunda uzun yıllara varan deneyim, gelişmiş teknoloji, uzman personel ve son sistem halı yıkama tekniklerimiz ile siz müşterilerimize Didim Çamlı Halı Yıkama ismi ile hizmet vermekteyiz.

İnternet üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz Didim’de halı yıkama fabrikaları olarak arama gerçekleştirdiğinizde Didim Çamlı Halı Yıkama firmamız hakkındaki tüm hizmetleri de ayrıca öğrenebilirsiniz. Halı yıkamada esas olan halının hijyenik temizliği ve tüm bakteri ev akarı toz ve gözle görülemeyen tüm atıkların temizlenmesi aklına gelmektedir. Didim Çamlı Halı Yıkama firması olarak yakın zamanda Aydın halı yıkama servisimizle de Aydın’da hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.