• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Dr. Okay Abacı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
70 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Doç. Dr. Okay Abacı
  • ADRES: Beşyol Mahallesi Eski Londra Asfaltı No:10 Küçükçekmece/İstanbul
  • TELEFON: 0 (506) 337 7473
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2005 yılında mezun oldu. Mezun olduğu yıl İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü Kardiyoloji Bölümünde ihtisasına başladı 2010 yılında uzmanlık eğitimini başarıyla tamamladı. Uzmanlık eğitiminin ardından 2 yıl Adıyaman Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamladı. Mecburi hizmet bittikten sonra ihtisasını aldığı üniversite hastanesinde göreve başladı. 2017 yılında Doçentlik ünvanını aldı. Uzmanlık süresince Kalp damar hastalıkları ve periferik arter hastalıklarına girişim alanında çok sayıda operasyon gerçekleştirdi. 2018 yılında Academia – periferik arter hastalıklarına girişim eğitimini İtalya’da tamamladı.

Yurtiçinde konularında otör sayılan birçok uzmanla özellikle kalp anjiyosu ve bacak anjiyosu ile ilgili ortak çalışmalar gerçekleştirdi.

Her yıl yurtiçinde ve yurtdışında düzenlenen Kardiyoloji branşı ile alakalı kongre, seminer ve kursları düzenli olarak takip etmektedir. Alanında yurtiçi ve yurtdışı 100’ün üzerinde yayını bulunmaktadır.

Ana Sayfa

Türk Kardiyoloji Derneği ve European Association of Percutaneous Cardiovascular Interventions European Society of Cardiology derneği üyesidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.