• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
174 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hüseyin DURKAL
  • ADRES: Kavacık Subayevleri Mah. Şair Mehmet Emin Cad. 59/c Keçiören Ankara
  • TELEFON: 0 (312) 318 0929
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 00:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Durkal Tesisat; Bütün bunların arkasında kim var?
1985 ‘ten beri Türkiye’nin en köklü ve kendisini sektörde ıspat etmiş , sıhhi- su tesisat kuruluşlarından biri olan DURKAL TESİSAT 1985’ten beri sektörün içinde olup, günün şartlarına göre kendini güncellemiş bilgi , birikimi ve tecrübesi ile birlikte bu güne kadar çalışmış olduğu takım arkadaşlarını bir araya toparlayarak Ankara’da bu gün ki kurumsal yapısına ulaşmıştır.

Faaliyet alanımız olan;Su Sızıntısı Bulma, Kırmadan Noktasal Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Tamiri, Su Kaçak Tespiti, Radyatör Temizliği, Petek temizliği, Kalorifer Tesisat Temizliği, Merkezi Sistem Bakımı, Merkezi Sistem Temizliği, Yerden Isıtma Temizlikği, Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Açma, Logar Açma, Pimaş Açma, Gider Açma, Su tesisatı Montajı, Su Tesisatı Tamiri konusunda Durkal Tesisat bünyesindeki sertifikalı tesisatçılarla %100 garantili hizmet sunuyoruz.

Faaliyette bulunduğu sektördeki müşterilerin tümüne hızlı bir şekilde hitap edebilmek için, alanında kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışını büyümenin gerektirdiği etkili yönetim esası ile pekiştirmiştir. İnsan kaynağının ön plana çıktığı gerçeğini dikkate alarak yaptığımız işin doğası gereği bu konuya en büyük hassasiyeti göstermekteyiz. Konularında iyi yetişmiş, deneyimli çalışanlarımız ile teknolojiyi devamlı takip ederek siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak, bu yolda güvenle büyüyerek ilerlemekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.