• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
211 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Şengüder
  • ADRES: Yunus Emre Mah. 4031 Sok. No:5
  • TELEFON: 0 (232) 253 3253
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ELRA, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve en yeni ürünlerle; kurumsal ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda gerekli çözümleri üreten bir teknoloji şirketidir. 2004 yılında yazılım ve elektronik alanlarında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olan ELRA, bu amaca yönelik olarak yaptığı arge çalışmaları sayesinde sektöründe birçok başarılı projeye imza atmıştır. 2007 yılında kendi veri toplama terminalini üreterek GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ’ nin satışına başlamıştır.

2010 yılında tamamen kendi üretimi olan OTOPARK OTOMASYONLARI’ nı piyasaya sunmuştur. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ELRA, hizmet verdiği müşteri sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Kendi elektronik kontrol kartlarını ve yazılımlarını üreten ELRA, bu alanda ürün satışı yapan firmalara da tedarikçi olarak hizmet vermektedir. Teknolojiyi takip eden ve yenilikçi yapısı ile sektöründe hep daha iyiye ulaşmayı hedefleyen ELRA, bu amacına uygun arge çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürmektedir.

ELRA, seri üretim ürünleri dışında müşterilerinin özel ihtiyaç ve taleplerine yönelik üretimler de yapmaktadır. Öncelikli hedefi; kaliteli, güvenilir ve ekonomik sistemlerle müşterilerine uygun çözümler sunmak olan ELRA, sektörde kalıcı bir yer kazanmıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.