• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Emaar Square Mall

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
202 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Emaar Square Mall
  • ADRES: Ünalan, Libadiye Cd No:88, 34700 Üsküdar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (850) 290 8090
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Alışveriş, Eğlence , Sosyal Yaşam ve Gastronomi Merkezi

28 Nisan 2017 tarihinden bu yana İstanbul’da sosyal yaşamın parçalarından biri olan Emaar Square Mall özgün ve kapsayıcı çizgisiyle ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Türkiye’den ve diğer ülkelerden ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir alan sunma amacıyla faaliyete geçmiş olan Emaar Square Mall projesi, bu misyon temelinde 138 bin 423 metrekare alanda 491 ayrı markaya da ev sahipliği yapan bir yaşam merkezi özelliği taşıyor.

İtalyan , Fransız, Alman, Amerikalı ve dünyanın birçok yerinden çeşitli markalara ev sahipliği yapan Emaar Square modanın kalbini kucaklarken; Türk markalarına da alanında yer vererek, hem geleneksel hem modern hem popüler hem de evrensel bir konsept oluşturuyor.

Aynı zamanda lüks, ulaşılabilir lüks ve ekonomik olmak üzere; her bütçeye uygun seçenekleri tek mekanda sunuyor. Markaların kendi indirim ve fırsatlarıyla beraber, Emaar Square bünyesinde ziyaretçilerine sunduğu avantajlarla alışveriş yapmayı daha kolay hale getiriyor.

Yeme-içme alanında da aynı yaklaşımı benimseyerek; dünya mutfağına da, geleneksel Türk mutfağına da yer veriyor. Geniş yelpazesinde çeşitli lezzetlere yer verirken, günün her öğününde tercih edilebilir mutfaklar bulmak da mümkün. Modern kent yaşamının bir parçası haline gelmiş kahve ve kokteyl ağırlıklı içecek karmasını da ziyaretçilerin keyifli vakit geçirebileceği şekilde dizayn ederken, bu tutumuyla Emaar Square gastronomi merkezi olmayı da sürdürüyor.

2400 kişilik kapasitesiyle Anadolu Yakasının ilk 4DX çok katlı sinema, Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, 2018 yılı itibariyle faaliyete geçen seyir terası olarak hem çocuklar hem yetişkinler için sunduğu 3 farklı sosyal konsepti ise; Emaar Squre Mall’ı aile ve arkadaşlarımızla şehir kaosundan kaçmak için bir fırsat haline getiriyor.

Başka bir yönüyle merkez; düzenlediği bir çok eğlence, müzik, sanat, kültür ve moda etkinliğiyle tüketim kadar üretim ve keyfe de yer veriyor. Merkezde konser, söyleşi, koleksiyon ve tasarım tanıtımları düzenlenirken; çocuklar için de eğlenceli, bilgilendirici aktiviteler bulmak da mümkün.

Açık ve kapalı alanda mağazaları bulunan Emaar Square , bir yandan korunaklı bir alan temin ederken ; diğer yandan özgür, ferah sokak havasından da ziyaretçilerini mahrum bırakmayan bir mimariye sahip.. Yapısında bulunan her alanda özenli, titiz bir çalışmayla ziyaretçilerine değer verdiği bir düzen ortaya koyuyor.

Geniş arazisi, çok katlı yapısı, açık alanı ile İstanbul’un gözde kentlerinden Üsküdar’da yer alan Emaar Square, kolayca ulaşılabilir alanında tüm ziyaretçilerine kendi özgünlüğünde yeni bir semt vaad ediyor.

İstanbul’da Emaar İmzası
Dubai merkezli Emaar Properties, dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri. Alışveriş merkezleri, perakende, turizm, eğlence ve finansal hizmetler sektörlerinde de büyük proje ve deneyimleri olan Emaar, ikonik projelere imza atıyor. Yalnız gayrimenkul geliştirmiyor, tasarladığı mekanları kullanacak bireylerin ihtiyaçlarını karşılayan katma değeri yüksek üst düzey hizmetler, yepyeni bir deneyim sunuyor.

1997’de kurulan Emaar’ın ülkemizdeki faaliyetleri 2006 yılında başladı. İlk olarak Toskana Vadisi projesini hayata geçiren Emaar Türkiye, 2016’da Rixos’la birlikte Antalya’da Land of Legends’ı hizmete sundu. Şirketin ülkemizdeki 3. ve en büyük projesi ise İstanbul’un Anadolu yakasında adeta yeni bir semt yaratan Emaar Square. Çamlıca’da 66 dönüm arazi üzerine kurulan proje; otel, ofis, konut ve alışveriş merkezini bir araya getiren karma bir yapıda tasarlandı.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.