• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
186 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Murat Bozkurt
  • ADRES: İstanbul Karslı Ahmet Cad. Kalender İşmerkezi No:10 Kat:2
  • TELEFON: 0 (216) 574 7329
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Firmamız Emniyet Nakliyat 2000 yılında evden eve nakliyat sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacı ile İstanbul’da kurulmuştur. Firmamız tüm dünya teknolojilerini takip ederek lojistik altyapısını sürekli yenileyen bir firmadır. Kendine ait tır, kamyon ve kamyonetleri ile şehirlerarası – şehir içi evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Evden eve nakliyat sektöründe 12 yıllık bir tecrübemiz bulunmaktadır. Evden eve nakliyat işi tecrübe ve güven ister.

Taşımacılığını gerçekleştirdiğimiz tüm eşya veya ürünleri sigorta altına alırız. Sabit ve gsm telefon numaralarımız ile bize 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür. Firmamız evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir. Aldığımız her taşımacılık işinde titizlikle hareket ederiz. Kadromuz da bulunan kalifiye elemanlar, ekspertizler, taşıma araçları ile en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Deneyimli ve çalışkan kadromuz ile Türkiye’nin hemen hemen her şehrin evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

12 yıldır seri olarak faaliyette bulunan emniyet nakliyat ofis, büro, ev taşımacılığı için kurulmuş ve bu alan da en iyi hizmeti vermek için çalışmalar sürdüren bir firmadır. Müşterilerimizin hakkımızda pozitif düşünmesi en önemli ilkemizdir. Günümüze kadar müşterilerimize verdiğimiz hizmetten ötürü birçok insan tarafından saygı ile anılırız. Yaptığımız taşımacılık hizmetinde güven vermek en temel özelliklerimizden biridir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.