• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Fantastik Canlılar

217 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 22 Mart 2020 19:33
  • TARİH: 31 Aralık 2020
  • WEB ADRESİ: Belirtilmemiş
  • ORGANİZATÖR: Imagineer Kids
  • YER: Imagineer Kids

ETKİNLİK HAKKINDA

Ücret: * Ebevyn girişi ücretsizdir. 3 Çocuk – 119.00 TL 2 Çocuk – 89.00 TL 1 Çocuk – 49.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Hayal mühendisi çocukların eğitici ve eğlenceli dünyasında muhteşem bir deneyim sizi bekliyor!

Imagineer Kids’te yeni sergi zamanı… Türkiye’de çocuklarla ilk defa buluşacak olan ‘’Fantastik Canlılar’’ sergisi ile çocuklar hava, kara, deniz ve mitolojik birçok canlıyı tanıma fırsatı bulacaklar. Günlük hayatta her zaman karşılaştığımız veya bildiğimiz canlıların ilginç bilgileri ve yönleri, eğlenceli bir şekilde deneyimleterek öğretiyor. Çocuklar bu sergide; canlı türlerini, canlıların yaşam alanlarını, yaşam şekillerini ve onlarla ilgili ilginç bilgileri öğrenecek. 35’i aşkın farklı canlı türünün interaktif oyununun bulunduğu bu sergide çocuklar ve aileleri hem eğlenecek hem öğrenecek. Çocuklar sergiyi dolaşırken  zürafayı, dev köpekbalığını, tarantulayı, dünyanın en büyük kuş kanat boyunu, unicorn’u ve dev ejderhayı görebilme fırsatını yakalayacaklar.

Çocukların Yepyeni Dünyası Imagineer Kids

Imagine (hayal et) ve Engineer (mühendis) kelimelerinin birleşmesinden doğan Imagineer Kids, Türkiye’de bir ilk olarak dijital ve analog dünyayı birleştiren özel konseptleriyle 42 Maslak’ta!

Ulusal Tarih Müzesi- Londra, Manhattan Çocuk Müzesi – A.B.D., Miami Çocuk Müzesi A.B.D., Londra Bilim Müzesi- İngiltere gibi şehirlerin sergi, eğitim, eğlence, kültür ve aile aktivitelerini bünyesinde bulunduran örneklerle; eğlenirken öğrenmeyi odak noktasına alan Imagineer Kids, Türkiye’deki bu eksikliği tamamlamaya gönüllü oluyor. Mekan, yeni bir oluşum olarak, farklı ve özel deneyimsel alanlarda çocuklara modern ve eğlenceli yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Teknoloji dünyasına doğan, eğlenceyi teknoloji ile bir arada yaşayan çocukların ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan bu özel dünyada farklı ünitelerde çeşitli aktiviteler gerçekleşecek. Çocukların sınırsız hayal gücüne bilim ve teknoloji ile yön veren eğlenceli ve öğretici alanlarıyla geleceğin üretken ve yetenekli bireylerinin yetişmesine katkı sağlayan Imagineer Kids, eğitimi ve eğlenceyi bir araya getiren ‘Edutainment’ konseptiyle 4-12 yaş grubu çocuklara kendi okul müfredatıyla uyumlu ve STEAM (Bilim-Teknoloji-Mühendislik-Sanat-Matematik) eşliğinde eşsiz bir deneyim imkanı sunacak. 0-3 yaş çocuklara yönelik özel modülleri ile Imagineer Kids her yaştan çocuğa bu muhteşem dünyayı deneyimleme imkanı sağlayacak. Eğitim ve çocuk pedagojisinde uzman kadronun gözetimi eşliğinde titizlikle hazırlanan özgün içerikleriyle Imagineer Kids’de çocuklar eğlenirken öğrenecek.

– Imagineer Kids kapıları hafta içleri sabah 10:00 itibarı ile açılacak ve 19:00 itibarı ile kapanacaktır. Son ziyaretçi girişi 18:00’da yapılmalıdır.- Imagineer Kids kapıları hafta sonları sabah 10:00 itibarı ile açılacak ve 20:00 itibarı ile kapanacaktır. Son ziyaretçi girişi 19:00’da yapılmalıdır.- Fantastik Canlılar Sergisi Pazartesi günleri kapalıdır.- 0 – 2 yaş arası misafirlerin ziyaretleri ücretsizdir.- 10 Yaş altındaki ziyaretçilerin sergiyi bir yetişkin eşliğinde gezmesi gerekmektedir.- Biletlerin geçerlilik süresi bileti aldığınız günden itibaren 30 gündür. – Giriş ücreti sadece Imagineer Kids’teki mevcut sergi içindir. Atölyeler, tiyatro gösterileri ve özel etkinlikler ekstra ücrete tabidir.- Çocuklar emanet alınmayacaktır.- Sergi alanına dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmemesi rica olunur.- Imagineer Kids alanında evcil hayvanların serbest gezdirilmemesi rica olunur.- Imagineer Kids alanında sigara kullanımı yasaktır.- Imagineer Kids, alanı dahilinde kaydedilen fotoğrafları, videoları ve ses kayıtlarını bedelsiz kullanma hakkına sahiptir.- Imagineer Kids, programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.- Imagineer Kids, ziyaretçilerin çalınan ve kaybolan eşyalarından sorumlu değildir.- Okul ve grup satışları için 0 212 274 42 43 no’lu telefondan ve info@imagineerkids.com adresinden bilgi alabilirsiniz.