• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Explore Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
157 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Aysen Senturk
  • ADRES: Cihannuma Mah. Barbaros Bulvarı No:49 Güler Apt. K:1 D:2
  • TELEFON: 0 (212) 236 4858
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Explore Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Hizmetleri, her yaştan ve her sektörden adayın kariyer gelişim sürecinde katılabileceği tüm kültürel değişim, eğitim ve çalışma programlarını kendisine sunmaktadır. Bununla beraber bu programlardan en verimli şekilde faydalanabilmesini sağlamak amacıyla tüm dünyada birçok eğitim kurumunun ve işverenin de Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Explore Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Hizmetleri”™nin katılımcıları ile tanışma anından itibaren etik yönlendirme anlayışı çerçevesinde doğru ve güler yüzlü danışmanlık hizmeti, eğitim ya da çalışma programları süresince devam etmektedir. Bu sayede katılımcıyı daha yakından tanıyarak kişiye özel bireysel hizmet vermekte ve gereksinimlerini en verimli şekilde karşılamaktadır.

Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı, bünyesinde var olan YEDİ YIL süreli deneyimini analiz edip sizlere aktarmayı hedef edinmektedir.

Misyonumuz; ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizleri bilgilendirmek, dünyaya açılan kariyer pencerenizden güvenle bakmanızı ve pencerenizden ötesini daha net görebilmenizi sağlamaktır.
Sundugumuz Programlar:
Work and Travel in USA
Work and Study in UK
Work and Study in Canada
Dil Eğitimi
Mesleki Alanda Maaşlı Çalışma
Sertifika Programları
Yüksek Lisans & Master & MBA
Aupair
Yaz Okulu

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.