• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Faber Su Arıtma

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
169 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fatih Oral
  • ADRES: Fetih Mah. Sarıkamış Sok. No:24/b
  • TELEFON: 0 (216) 470 9334
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Faber Su Arıtma Sistemleri, en yeni teknolojileri kullanarak dünya standartlarında güvenilir çözümler sunmak üzere sektördeki yerini almıştır. Temiz su arıtma sistemlerinin yanı sıra proses suları, saf sular, deiyonize ve demineralize amaçlı sistem çözümleri sunmaktadır. Konusunda uzman kadrosu, teknik servis hizmetleri ile müşteri memnuniyeti sağlanır. Hizmet ve üretimde kalite ön plandadır.
Firmamız medikal sektöre yönelik hizmet çözümlerine odaklanmıştır. Özellikle diyaliz suları hazırlama sistemleri ve ortam sterilizasyonu ile ilgili çalışmalara da ağırlık vermiştir. İçme-kullanma suyu, deniz suyu, havuz kimyasalları faaliyet konularımızdan birkaçıdır.
Faber en uygun arıtma çözümlerini sunmak için güçlü uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Sunacağımız çözümler teknik ve ekonomik olarak size özel olacaktır. Alacağınız ürün ve hizmet en yüksek kalitede, en düşük fiyat performansında olacaktır. İhtiyaçların doğru tespiti kurulacak sistemin kolay işletilmesi ve kontrol edilebilmesini sağlar.
Satış sonrası hizmeti, ticari kaygıya düşmeden en uygun teknoloji ve ekipman desteğiyle siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.
Faber Su Arıtma; arıtma teknolojileri ve su-hava-ortam sterilizasyonu ile ilgili tecrübelerini, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler sunarak çözüm ortağınız olacaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.