• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
211 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Davut Tokgöz
  • ADRES: İçerenköy Mah. Sonbahar Sok. No:36/d
  • TELEFON: 0 (216) 575 3215
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1998 yılında kurulduğu günden bugüne çok fazla yol kat eden, müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutarak, sürekli büyüme hedefleri doğrultusunda, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Feza Mutfak adı altında yeni yatırımlar yapmıştır.

Firmamız giderek büyüyen yapısının ve iş hacminin gereği olarak, kurumsallaşma sürecini başlatmış, sahasındaki teknolojik gelişmeleri izleyerek ve uygulayarak rekabet gücünü arttırmayı hedeflemiştir.

Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek, uluslararası standartlarda mutfak, banyo, ray dolap ve kapı üretimi yapan etkin ve Güvenilir, kuruluş olmaktır.

Hedefimiz müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize söz verilen zamanda eksiksiz hizmet ve ürün sunmak, kaliteyi her geçen gün artırmaya yönelik çalışmalar yapmak.

Müşteri var olma sebebimizdir anlayışını bir an bile unutmadan hızlı ve doğru bir şekilde üretim yapmak, yeni ve özgün tasarımlarıyla estetik ihtiyaçları klasik ve modern formlarda karşılamak, yüksek standartların üzerine çıkabilmek amacıyla ciddi çalışmalar yapmak, güvenilir bir firma ile çalışma rahatlığını müşterilerimize sağlamak kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.