• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Forum İstanbul

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
192 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Forum İstanbul
  • ADRES: Kocatepe Mahallesi, Paşa Caddesi 34045 Bayrampaşa / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 443 1350
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

İSTANBUL’DA Bİ’BAŞKA DÜNYA
Türkiye’nin en büyük alışveriş ve eğlence merkezi Forum İstanbul, ziyaretçilerine 286 yerli ve yabancı mağazadan oluşan bambaşka bir dünya sunuyor. Ayrıca, Forum İstanbul LEGOLAND® Discovery Center, SEA LIFE Istanbul Akvaryum, FunLab, Cinemaximum Sinemaları ve Joypark gibi eşsiz eğlence merkezlerine de ev sahipliği yapıyor.

Forum Istanbul sunduğu marka çeşitliliği, eğlence üniteleri, modern ve ferah mimarisi ile sıradan alışveriş alışkanlıklarını farklı bir deneyime dönüştürüyor. İstanbul Havalimanı’ndan yalnızca 35 km. uzaklıkta olan Forum İstanbul’a Otogar – Havalimanı metro hattındaki Kocatepe durağından kolayca ulaşılıyor.

Harika bir Eğlence Deneyimi!
SEA LIFE İstanbul’da neredeyse bir futbol sahası uzunluğunda 83 metrelik Avrupa’nın en uzun sualtı okyanus tüneli bulunuyor. SEA LIFE İstanbul, 15 farklı türden 61 adet köpekbalığına ev sahipliği yapıyor. Çekiçbaş, Kum Kaplanı, Gitar, Hemşire, Zebra, Gri Yüzgeçli, Siyah Yüzgeçli köpekbalıkları ve daha bir çok tür köpekbalığı SEA LIFE’ın köpekbalığı ailesini oluşturuyor.

Dünya’nın en ünlü eğlence merkezlerinden biri olan LEGOLAND® Discovery Center, Forum İstanbul’un içerisinde 3.000 m²’lik bir alanda 3-10 yaş arası çocuklu aileler için eğlenceli ve öğretici etkinlikler sunuyor. Tek çatı altında 5 milyondan fazla LEGO® parçası ve LEGO® mağazası ile aileler yaratıcılıklarının sınırlarını zorluyor.

En Trend Markalar!
Forum Istanbul, Ikea, MediaMarkt, Decathlon, Zara ve H&M da dahil modadan, teknolojiye, spordan dekorasyona birçok farklı kategoride 286 mağaza ve tanınmış yerli ve yabancı binlerce markaya ev sahipliği yapıyor.

Leziz bir destinasyon!
Forum İstanbul şık restoranları, çeşitli fast-food markalarını ve popüler kafeleri bir araya getiriyor. 50’den fazla yiyecek ve içecek noktası ile Türk ve dünya mutfağının en leziz yemeklerini hoş bir atmosferde ziyaretçilerine sunuyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.