• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

GerPen Gergi Tavan Duvar Malzemeleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
124 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Asef Akbaba
  • ADRES: Hüdavendigar Mh. Mutlu Sk. No:31/A Osmangazi/BURSA
  • TELEFON: 0 (850) 850 7224
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

GerPen Gergi Tavan Duvar Malzemeleri, GerPen bir SkyGroupCompanies markası olup, gergi tavan modelleri ve gergi duvar malzemeleri üretmektedir. GerPen, gergi tavanın yanı sıra yine duvar ve tavan dekorasyonlarında farklı dekoratif aydınlatma ürünleri sunmaktadır. Ekonomik gergi tavan fiyatları ile Gerpen gergi tavan sistemleri, uv baskı, gergi tavan ürünleri ve montaj hizmetleri sunmaktadır. Gerpen hazır gergi tavan avizeleri ve dekoratif ledli pano üretimleri de yapmaktadır.

Bursa ve tüm Türkiye ye 5M2 gergi tavan modelleri uv baskı hizmetleri ve ledli özel tasarım baskı hizmetleri de sunmaktadır. Bursa gergi tavan hizmetleri için Sky Group Companies markası olarak GerPen öncelikli olarak ülkemizdeki tüm illerde tüm dekorasyon firmalarına toptan malzeme tedariği ve montaj eğitim hizmetleri vermektedir. Hizmetleri malzemeli, malzemesiz veya anahtar teslim şeklinde sunmaktadır.

En önemli faktör, gergi tavan modelleri montajındaki işçilik kalitesi ve uygulanan kumaş, şerit led gibi malzeme kalitesi ürün ve hizmette hayati rol oynamaktadır. Metrekare fiyatları için gergi tavan sistemleri sayfamızdan ürün gergi tavan modelleri konusunda zevkinize uygun modeli belirleyerek ücretsiz montaj fırsatlarından yararlanabilir, anlık fiyat alabilir ve sipariş verebilirsiniz. Ürün orijinal adının barrisol olmasına rağmen, halk dilinde barisol, olarak da kullanılmaktadır.

Gergi Tavan Modelleri:
Gergi Tavan (Dij.Baskı)
Gergi Tavan (Tr.Baskı)
Gergi Tavan (Lake)
Gergi Tavan (Lazer)
Gergi Tavan (Fiber)
Gergi Tavan Profilleri:
Gergi Tavan H Profil
Gergi Tavan W Profil
Gergi Tavan Y Profil
Gergi Tavan Kutu Profil
Gergi Tavan Plastik Profil
Gergi Tavan Plastik Kapak
Gergi Tavan H Kapaklı Profil

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.