• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
249 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: GENEL MERKEZ
  • ADRES: Tophanelioğlu Cad. No:4 Altunizade
  • TELEFON: 0 (216) 444 9111
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Teknoloji, ihtiyaçtan öte artık vazgeçilmez bir gereklilik! Teknoloji kullanıcısının aradığıysa en son teknolojiyi en uygun fiyata, en iyi teknik servis hizmeti ve en güvenilir garantiyle almak.
1991 yılında Kadıköy’deki Yazıcıoğlu İşhanı’nda başlayan yolculuğunu bugün 100’ü aşkın satış noktasındaki 1000’den fazla personelle sürdüren ve Türkiye’de teknoloji market kavramının temellerini atan Gold Bilgisayar’da bunların hepsi var!

Biz Gold Teknoloji Hipermarketleri olarak LCD televizyondan notebooka, telefondan fotoğraf makinesine, küçük ev aletlerinden bilgisayar donanımlarına, ofis gereçlerinden telekomünikasyon ürünlerine teknoloji adına ihtiyaç duyulan her şeyi birbirinden farklı tüketici avantajlarıyla müşterilerimize sunuyoruz.

Gold Bilgisayar, yüzlerce marka ve binlerce seçenek arasından 7’den 70’e herkesin kendisine uygun bir seçeneği bulabileceği bir adres olmanın yanında, tüketiciye; seçtiği ürünle sadece teknoloji değil, en ekonomik fiyat, en hızlı teknik servis hizmeti ve en uzun satış garantisi gibi avantajlar sunan bir markadır.

Biz Gold Bilgisayar olarak ilk teknoloji hipermarketimizi 2005 yılında İstanbul-Bahçelievler’de açarken amacımız teknolojideki yenilikleri daha fazla noktada, daha fazla tüketiciyle buluşturmak, teknolojinin insan hayatına getirdiği kolaylıkları ve artı değerleri daha da artırmaktı.

Bu amaçla sırasıyla İstanbul-Altunizade, İstanbul-4. Levent ve Bursa’daki mağazalarımızı hizmete açtıktan sonra franchisinglerle birlikte Türkiye’nin farklı şehirlerindeki AVM’lerde açılışını gerçekleştirdiğimiz mağazalarla daha da genişleyen hizmet ağımızla en son teknolojiyi, en uygun fiyatla sunmaya devam ettik.

Gold Bilgisyar’da müşteri memnuniyeti daima önce gelir!
Bunun için biz müşterilerimize, en bol çeşitte, en uygun fiyatlı teknoloji ve ürünleri yakından tanıyan ve beklentiler doğrultusunda tüketiciyi en iyi şekilde yönlendirecek güler yüzlü satış ekibimizle sunarken hangi şehirde, hangi Gold Mağazası’nda olursa olsun kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

Bugün Türkiye geneline yayılmış 100’ü aşkın satış noktasıyla müşterilerine hizmet veren Gold Teknoloji Hipermarketleri, 2010 yılında bu sayıyı 200’e çıkarma hedefiyle gelecekte de daha çok şehirde ve daha çok noktada teknolojinin en hesaplı adresi olmaya devam edecek!

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.