• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Güney Büro Mobilya Dekorasyon San.Tic.Ltd.Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
156 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Emre Güney
  • ADRES: Çamlıca Mobilyacılar Çarşısı Fetih Mah. Atatürk Bulvarı No:42/a
  • TELEFON: 0 (216) 337 7650
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Güney Büro Mobilyaları ofis ve ev mobilyası sektöründe 20 yılı aşkın süredir müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kamu ve özel sektörde bir çok projeye imza atmış ve temel prensip olarak kalite, dürüstlük ve uygun çözüm anlayışı ile hizmet vermektedir.

Güney Büro Mobilyaları mekanlara adapte edilebilen modüler ve hareketli mobilya sistemleri, yönetici ve personel grupları, depolama ve arşiv üniteleri, oturma grupları, çelik eşya, okul mobilyaları, hastane mobilyaları, cafe restoran, otel ve ev mobilyaları, mutfak dolapları, kapı pencere çözümleri ve genel dekorasyondan oluşan geniş ürün yelpazesi ile kurumlara özel projeler üreterek müşterilerine hizmet vermektedir.

Güney Büro Mobilyaları üretimin yanı sıra yurt içi ve yurt dışında sektörde kabul görmüş markaların da distribütörlüğünü yaparak çözüm odaklı çalışmalarını renklendirmektedir.

Güney Büro Mobilyaları mimari ve teknik kadrosuyla satış öncesi ve sonrası verdiği teknik destek ile müşteri ilişkilerini daima sıcak tutmayı hedefler. İhtiyaç duyduğunuz herhangi bir konuyla ilgili küçük de olsa bilgi almak için aradığınız taktirde Güney Büro Mobilyaları ailesinden tüm sorunlarınızla ilgilenilecek ve sizi yönlendirebilecek bie uzmanla görüşebilirsiniz.

Güney Büro Mobilyaları olarak müsyonumuz; müşterilerimizin çözüm ortağı olarak risklerini azaltmak, kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmek için AR-GE çalışmaları yapmak, verimli bir firma olarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

www.guneymobilya.com
www.ofiskoltuklari.com.tr
www.buromobilyasi.com.tr
www.burosit.gen.tr
www.ofismobilyasi.com.tr
www.ofismobilyalarifiyatlari.com
www.beklemekoltuklari.com.tr
www.celikesya.com.tr
www.otokoltugu.com.tr
www.cocukkoltugu.com.tr
www.bilgisayarmasasi.com.tr
www.tvunitesi.com.tr

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.