• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

1 Ağustos 2021 01:36

Yeni Neslin Markası – KNEY WEAR | Hakan Altanlı İle Şirket Ziyaretleri #8

Yeni Neslin Markası – KNEY WEAR | Hakan Altanlı İle Şirket Ziyaretleri #8

“Yeni Neslin Markası” Sloganı İle Hazır Giyim Sektörüne Giriş Yapan Ve Yeni Neslin Markası Olmayı Başarabilen KNEY WEAR Şirket Ziyaretlerinde BuGünkü Konuğumuz.

KNEY WEAR Kilit Müşteri Yöneticisi Aslı Arslan, büyük e-ticaret sitelerine ürün tedarik eden bir firma olduklarını belirterek, “Avrupa’nın en büyük e-ticaret tedarikçilerindendir.” dedi. Arslan, dijitalleşmeden doğan markanın hedefinin, Türkiye’yi online ticaret dünyasında dünya merkezine oturtmak olduğunu vurguladı.

Aslı Arslan; e-ticaret, dijitalleşme ve markanın hedefleri gibi birçok konuda Hakan Altanlı’nın sorularını cevapladı. Arslan’ın verdiği bilgilere göre, 2019 yılında kurulan KNEY WEAR, her yıl ortalama yüzde 130 oranında büyüdü. Hedef pazarı Türkiye dışındaki ülkeler olan marka, ticaretinin yüzde 57,5’ini ihracat odaklı yapıyor. Marka; Kadın giyimi, moda ve hazır giyim kategorilerinde ürünler ihraç ediyor.

Yurt Dışı Online İhraç Siteleri;
torob.com – İran
hamechiinjast.com/product-brands/kney-wear/ – İran
cosmedrome – İngıltere, Amerika, Almanya
Amazon – Tüm Dünya

Yurt İçi Tedarik Siteleri;
Trendyol.com
GittiGidiyor.com
HepsiBurada.com
İnVitrin.com
naksima.com
AnaCadde.com
Glami.com.tr

“E-ticaretin önemini ilk fark eden firmalardan biriyiz”

Aslı Arslan, marka’nın operasyonları hakkında şu bilgileri verdi; “Üretim departmanımız var. Bunun yanında e-ticarette en önemli departmanlardan biri olan ürün ekibimiz var. Bu ekip ürünlerin fotoğraflanması, açıklamalarının yazılması ve listelenmesi gibi işlerden sorumlu. Bunun yanında satış ekibimiz ve satış sonrası ekibimiz var. Bu ekiplerimiz de tüm hatlarıyla satıştan sorumlu. Tedarik ekibimiz ve lojistik ekibimiz var. Depomuzda büyük bir operasyon dönüyor. Bu yüzden operasyon ekibimiz de var. İnsan kaynakları, muhasebe ve finans departmanlarımız da var.”

KNEY WEAR’ın dijital süreçlerini de anlatan Arslan, “KNEY WEAR tamamen dijital dünyadaki gelişmelerden doğdu.” diyerek, “Müşterilerimizin taleplerine göre çok hızlı şekilde aksiyon alabiliyoruz. Ekibimiz çok dinamik bir ekip. Yeni gelişmelere çok hızlı şekilde adapte olabiliyoruz. Yurt dışında fuarları sürekli takip edip katılmamızın da yeni gelişmelere ayak uydurmamızda büyük etkisi var.” ifadelerini kullandı.

Firma Bilgileri

Kaan Ersoy KNEY
0 (212) 497 1207 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.