• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

HAİRPOL SAÇ EKİMİ KLİNİĞİ ,SAÇ TEDAVİLERİ MERKEZİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
184 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: HAİRPOL SAÇ
  • ADRES: Barbaros Mah Begonya Sok No:3J Nida Kule Atatşehir /İstanbul Adalar / İstanbul
  • TELEFON: 0 (541) 402 2210
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Saç ekimi merkezi olarak kurulan Hairpol, tıp doktorları ve deneyimli saç ekimi uzmanları ile hem saçınıza hem de sağlığınıza gereken özeni göstermektedir.

İki uzman doktor, Murat Konakçı ve Yaprak Konakçı tarafından kurulan Hairpol saç ekim merkezi, uzman tıp doktorları, deneyimli saç ekimi uzmanları, uluslararası hasta ilişkileri temsilcileri, hemşireleri, sağlık profesyonelleri, sağlık turizmi organizasyon yetkilileri, kurumsal iletişim ve pazarlama personeli ile dünyanın dört bir yanından gelen hastalara uluslararası saç ekimi hizmetleri sunmaktadır.

Tüm saç ekimi işlemleri uzman anestezi doktoru gözetiminde, yüksek teknolojili ekipmanlar ile modern altyapıya sahip operasyon odalarında gerçekleştirilmektedir.

Hairpol saç ekimi uzmanları saç ekimi alanında 16 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Bu tecrübeli ekip, FUE ve DHI yöntemlerindeki başarılı sonuçlar ve profesyonel yaklaşım sayesinde Hairpol kısa sürede Türkiye’de çok tercih edilen bir kliniklerden biri haline gelmiştir.

Hairpol, her şey dahil hizmetleri saç ekimi hastaları için konforlu bir süreç sağlar. En yüksek hasta memnuniyeti için Hairpol’ün sunduğu avantajlar; deneyimli tıp doktorları ve saç ekimi uzmanları, yenilikçi ekipmanlar, hastaları saç ekiminde rahatlatan yöntemler, verimli tıbbi tedaviler, nitelikli saç bakım ürünleri, güler yüzlü hasta temsilcileri, steril ortam ve cihazlar.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.