• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Hakkımızda

Firma rehberi web sitemiz Türkiye’de faaliyet gösteren tüm firma, şirket ve küçük ölçekli iş yeri sahipleri için hazırlanmıştır. Firmatikla.com, firma sahiplerinin kolayca faydalanabileceği şekilde özenle hazırlanmış, standart üyeliklerde ücretsiz kullanılan profesyonel bir firma rehberi ve firma ekleme sitesidir. Web sitemiz içerisinde yer alan tüm şirketler tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı yayınlanmaktadır.

 

Tüm kullanıcılar kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlamaktadır. Firma sahipleri firma ekle sekmesinden kaydını kolaylıkla oluşturabilmektedir. Firmatikla.com, iş yerinizin tanıtımınızı kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir firma rehberi sitedir. Dünyanın her yerinden gelen kayıtlar ticari finans ağınızı zenginleştirecektir. Siz de saniyeler içinde şirketinizi firma ekle sekmesi ile firmatikla.com platformuna ekleyebilirsiniz.

 

Her kullanıcı kendi markasının tanıtımını yapmaktadır. Hatalı, farklı ya da akla gelmeyen bir sebepten yanlış yayınlanan bir sayfa olduğunu düşünüyorsanız info@firmatikla.com – 0536 653 25 00 Whatsapp hattından yada buradan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.