• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
249 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ramazan sağlam
  • ADRES: Araba Yatağı Mahallesi Kalkan Sokak No: 1 YILDIRIM/BURSA
  • TELEFON: 0 (224) 368 2021
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ BURSA

FİRMA HAKKINDA

Haknur Halı Yıkama Bursa, Bugün halı yıkama sektöründe kullanılan profesyonel sistem ve ekipmanların bir kısmı firmamız tarafından ülkemize getirilmiş ve bu konuda öncülük edilmiştir.

Misyonumuz

Firmamız, sunmuş olduğu hizmet kapsamında müşterilerinin memnuniyetini her zaman en önde tutmaktadır. Hizmetlerimiz, halı yıkama, koltuk ve kanepe yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, yastık yıkama ve yatak yıkama olarak sayılabilmekle birlikte, bu hizmetlerin her biri kendilerine özel sanayi ekipmanları ile gerçekleştirilmektedir.

Bu şekilde en iyi performans alınmaktadır. Makineleşme sürecine ayak uydurmanın en önemli gereği, bu sürecin yeni teknolojilerini eksiksiz bir şekilde takip edebilmektedir. Halı yıkamada kullanılan sistem ve ekipmanlar için her geçen gün daha yeni bir teknoloji geliştiriliyor olması, verilen hizmetin kusursuzlaştırılmasında fayda sağlamaktadır.

Yeni teknoloji sistem ve mekanizmaları hizmetimize dahil etmemiz ile birlikte, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını daha hızlı ve daha kusursuz bir şekilde karşılayabilmemiz mümkün olmuştur. Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu en önemli hizmetlerden bir tanesi de el dokuma halı yıkama hizmetidir. Bu tür yün el dokuma halıları, özel bir incelikle yıkanmayı gerektiren sistemleri ve özel halı yıkama şampuanlarını gerektirirler. VIP halı yıkama desteğimiz sizler için sınırlı sayıda halı yıkama fabrikası tarafından sunulur. Bu destek müşteriler için bir çok açıdan avantaj sağlar. Öncelikle Bursa’nın yoğun trafiğinde halılarınızı fabrikaya ulaştırmak ya da halılarınızı fabrikadan teslim almak gibi bir probleminiz bu hizmet ile ortadan kaldırılır. Bununla birlikte, çalışanlarımız, size ait halıların sizin isminiz ile muhafaza edilebilmesi adına daha doğru bir yol ile çalışabilmek için, evlerinizi ziyaret ettiklerinde halılarınızın tek tek etiketlenmesini gerçekleştirilirler.

Vizyonumuz…

Firmamız, kurulmuş olduğu günden bu yana kendi sektöründe her zaman bir adım daha ileriye ulaşmayı hedeflemiştir. Bu amaçla, var olan sistem ve teknolojileri gecikmeden bünyesinde katmış ve yoluna daha hızlı devam etmeyi tercih etmiştir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizi, her geçen gün yeni ve fayda sağlayan hizmetler ile kusursuz bir hale getirmek, gelecek yıllardaki hedeflerimizin başında yer almaktadır. Kaliteli halı yıkama fabrikaları arasında yer alarak hizmet sunmak firmamız için bir gurur kaynağıdır ve bu gururun sektörde yer aldığımız süre boyunca bizimle yaşaması önceliklerimiz arasında bulunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Yeni sistem tam otomatik halı yıkama makineleri ile halılar tek tek, eşit su ve organik şampuanlarla yıkanmaktadır.

Değerli olan tarihi halılarınızın bakımını, en hassa şekilde yapmaktayız.

Hiçbir kimyasal ürün içermeyen koltuk yıkama şampuanları ile yüzeysel değil derinlemesine temizler.

Yorgan ve battaniye yıkatmaya verdiğiniz yerleri muhakkak gidin görün veya İnternet sitelerinde yorgan yıkama makinelerinin olup olmadığına emin olun.

Yerinde halı yıkama ustalık, tecrübe, beceri, bilgi, profesyonel ekip ve vakum gücü çok iyi makineler isteyen bir temizlik hizmetidir.Yerinde halı yıkama ustalık, tecrübe, beceri, bilgi, profesyonel ekip ve vakum gücü çok iyi makineler isteyen bir temizlik hizmetidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.