• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Hot Blood Energy Drink

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
180 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Merve Yener
  • ADRES: Barbaros Mah. Fesleğen Sok. Uphill Towers A1 B Blok
  • TELEFON: 0 (216) 688 7900
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hotblood Energy Drink senelerce süren araştırma ve geliştirmeden sonra ortaya çıkmış kaliteli bir enerji içeceğidir. Hotblood Energy Drink bugün dünyada 18 ülkede satılmaktadır ve 2010’da 90 ülkede daha bayiliklerin verilmesi planlanmaktadır. Bu kadar kısa zamanda bu kadar büyük bir hedefin koyulabilmesi şüphesiz Hotblood enerji içeceğinin kalitesinin büyük bir önemi vardır.

Türkiye’de Haziran 2009’dan beri çalışmakta olan Hotblood Gıda Ve İçecek San. Tic. LTD. ŞTİ. bugün artık bir Avrupa markası olmuş olan Hotblood Energy Drink’i Türkiye’de ve komşu ülkelerde yaygınlaştırmak için İstanbul Ataşehir’deki ofisinde çalışmalar yapmaktadır.
Avrupadaki merkez şirketimizin desteğiyle çok kısa zaman içinde Türkiye’de yayılmaya başlayan firmamız, oluşturmakta olduğu distribütör ağıyla gün geçtikçe yaygınlaşmaya ve görünür olmaya devam etmektedir.
Firmamızın temel prensiplerinin en önünde üründe ve hizmette kalite gelmektedir. Genç ve dinamik kadrosuyla Hotblood Gıda ve İçecek San. Tic. Ltd. Şti. şirket profilini genç çalışanlarından aldığı enerjiyle beraber yükseltmektedir.

Hotblood Gıda ve İçecek San. Tic. Ltd. Şti. Türkiye ve komşu ülkelerde düzenlenen gıda ve içecek fuarlarına katılımlarıyla ürünü büyük bir coğrafyaya tanıtacak ve dünyanın geri kalanıyla paralel bir şekilde ürününün kısa zaman içinde görünür olmasını sağlayacaktır ve Hotblood Energy Drink tüm zincir marketlerle anlaşmalarını hız vermiş olup ilk imzayı metro marketler zinciriyle yapmıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.